3Smoke classic 510

Tani zestaw dla mniej wymagających użytkowników. Po tym urządzeniu nie powinniśmy wiele oczekiwać. Jest to średniej, a nawet słabej jakości zestaw, którego najważniejszą zaletą jest cena.

3Smoke

Testowany e-papieros wykonano z materiałów niskiej jakości. Łatwo się rozczarować.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa 3Smoke

Od razu widać, że to tani zestaw. Materiały sprawiają wrażenie mało wytrzymałych, a szata graficzna i estetyka opakowania pozostawiają wiele do życzenia. Produkt jest raczej kierowany do początkujących e-palaczy, szukających swojego pierwszego e-papierosa.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa 3Smoke

Zestaw wygląda poprawnie. W pudelku nie brakowało żadnych elementów i wszystko było na swoim miejscu. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Niezależnie od wersji widać, że to tańszy budżetowy zestaw. Papieros jest mały i poręczny.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa 3Smoke

W zestawie znajdziemy podstawowy zestaw akcesoriów. W pudełku umieszczono min.:

- atomizer - 2 szt.

- baterię automatyczną

- baterię manualną

- ładowarkę sieciową

- wkłady (cartridges) - 5szt. aromat MB

Bateria

bateria do epapierosa 3Smoke

Do zestawu dołączono dwie baterie: automatyczną i manualną. Obie są średniej jakości oraz pojemności - 3,7V/180 mAh. Pozwalają wyłącznie na krótkie korzystanie z urządzenia (maksymalnie do 200 zaciągnięć). Należy dodać, że nie posiadają one żadnego zabezpieczenia, w związku z tym dochodzi do częstego, przypadkowego ich załączenia.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros 3Smoke

W proponowanej cenie 150 złotych otrzymujemy średniej jakości urządzenie i akcesoria. Jest to zestaw kierowany wyłącznie do początkujących. Doświadczeni e-palacze z pewnością będą mieli większe wymagania. Lepiej chyba dołożyć około 100 złotych i wybierać spośród urządzeń o dużo lepszych parametrach i jakości.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros 3Smoke

3-miesięczna gwarancja obejmuje baterie i ładowarkę. 30 dniowa ochrona dotyczy atomizerów. Po jakości produktów można spodziewać się raczej krótkiej żywotności.

Podsumowanie

Tani zestaw dla mało wymagających. Za 150 złotych otrzymujemy niskiej jakości e-papierosa oraz akcesoria. Zdecydowanie lepiej dołożyć trochę pieniędzy i wybrać coś solidnego. Osoby oczekujące wygody, wytrzymałości i ciekawego designu z pewnością poczują się zawiedzione.

pierwsze wrażenie:
5/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
cena-jakość:
6/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
6/10