3. Aspire Starter Kit

Zestaw, który zrobi na każdym duże wrażenie swoim wykonaniem i praktycznie nieograniczonymi możliwościami dopasowania nawet do najbardziej wymagających użytkowników. W e-papierosie Aspire Starter zastosowano szereg unikalnych rozwiązań, które w pełni uzasadniają wysoki koszt zakupu i obecność tylko jednego urządzenia w tym zestawie. To zaawansowany technologicznie e-papieros, który jest równocześnie bardzo przyjazny wszystkim rodzajom użytkowników. Każdy e-palacz z łatwością wykorzysta drzemiący w nim potencjał, sprawiając, że codzienne palenie stanie się niezwykle przyjemne.

Aspire Starter Kit

Model ten udowadnia również, że złożona konstrukcja nie musi być wcale awaryjna. W tym przypadku urządzenie jest praktycznie niezniszczalne. W odróżnieniu od wielu innych producentów postanowiono skupić się nawet na najmniejszych detalach. Ogromne wrażenie robią niebywale solidny i praktyczny włącznik baterii oraz doskonale wyglądający i tak samo pracujący clearomizer. Dopełnieniem finezji wykonania jest wyszukany design, który sprawia, że model ten z całą pewnością zaliczymy do klasy premium.

TUTAJ najtaniej zakupisz zestaw Aspire Starter Kit

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Aspire Starter Kit

Aspire Starter Kit to zdecydowanie produkt z wyższej półki. Po otwarciu pudełka przestajemy żałować wydanych pieniędzy ponieważ wszystko jest tutaj bez zarzutu. Nie ma miejsca na żadne niedoróbki, a całość sprawia wrażenie niebywale solidnego sprzętu. Pozytywne wrażenie wywarło na nas przywiązanie do detali i użycie wysokogatunkowych materiałów. Wszystko komponuje się w doskonałą całość i nieprzypadkowo trudno jest znaleźć markę, która ma swojej ofercie kopię podobnego zestawu.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Aspire Starter Kit

Tak powinien wyglądać właśnie dobry e-papieros. Układ przycisków i poszczególnych elementów jest wygodny i bardzo intuicyjny. Nadzwyczajnie prezentuje się bateria, a clearomizer i pozostałe elementy doskonale ze sobą współgrają. Zestaw oferowany jest w wyszukanym pudełku, które sprawdza się również, jako miejsce przechowywania naszego sprzętu. Aspire Starter Kit to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających prestiżu i niebanalnego wyglądu połączonego z maksymalną użytecznością.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Aspire Starter Kit

W zestawie Aspire Starter Kit znajdziemy:

- jedną baterię CF G-Power 900mah

- jeden clearomizer Aspire K1

- pięć grzałek BVC 1.6ohm

- ładowarkę USB

- adapter sieciowy

- instrukcję obsługi


Bateria

bateria do epapierosa Aspire Starter Kit

E-papierosa napędza najwyższej klasy akumulatorek Aspire CF G-Power o pojemności 900mAh.W odróżnieniu od wielu konkurentów obudowę baterii przygotowano ze stali nierdzewnej, a urządzenie jest uruchamiane za pomocą solidnego, metalowego włącznika. Akumulatorek został wyposażony w najnowszej generacji system stabilizowania napięcia pracy oraz dwustopniowy układ kontrolowania stanu naładowania baterii. O tym ile pozostało nam jeszcze energii informuje nas kolor diody pod przyciskiem włącznika. W zależności od stanu naładowania może on się palić na niebiesko (więcej energii) lub pomarańczowo (niski stan).

Clearomizer

clearomizer - epapieros Aspire Starter Kit

Podobnie jak w przypadku pozostałych elementów postawiono na innowacyjne, a zarazem skuteczne rozwiązanie. Do baterii dołączono nowoczesny clearomizer K1, który współpracuje z grzałkami BVC (bottom vertical coil). Budowa tych grzałek przekłada się na ich długi czas pracy oraz pozwala oddawać dokładny smak wszystkich marek liquidów. Warto dodać, że czyszczenie oraz wymiana poszczególnych elementów nie sprawi najmniejszych kłopotów i zajmie co najwyżej kilkadziesiąt sekund nawet początkującym e-palaczom.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Aspire Starter Kit

Prawie 200 złotych za jednego kompletnego e-papierosa to dużo, ale w tym przypadku każda złotówka jest tego warta. Dostajemy kompletny sprzęt, spełniający najbardziej rygorystyczne normy jakości. Z całą pewnością lepiej wybrać Aspire Starter Kit niż dwa podrzędne e-papierosy mniej renomowanych marek.

Podsumowanie

Wysokiej klasy zestaw, który wyróżnia się na tle konkurentów jakością wykonania oraz zaawansowaniem technicznym. Aspire Starter Kit to idealny wybór dla osób, które oczekują czegoś więcej niż oszczędności wynikających z mniejszych kosztów e-palenia w porównaniu z tym zwyczajnym. Recenzowany e-papieros zapewnia komfort, który jeszcze długo nie będzie standardem na rynku e-palenia. Jeśli nas stać to z całą pewnością warto zainwestować w tego typu rozwiązanie.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
9/10

TUTAJ najtaniej zakupisz zestaw Aspire Starter Kit