BCC eGO 3

Dobry wybór dla osób chcących być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Najbardziej zachęca przystępna cena i solidna jakość wykonania. Zestaw bardzo podobny do Vision eGo3, różniący się systemem grzewczym. W zestawie tym zastosowano clearomizer T3

BCC eGO 3

Zestaw jest niezwykle prosty w obsłudze i zapewnia ogromną wygodę. E-papieros ten jest doskonałą alternatywą dla zestawu Vision eGo3. Wszystkie jego elementy są produkcji dobrze znanych w świecie e-papierosów firm Joyetech i Kanger.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa BCC eGO 3

Zestaw spełnia wszystkie najważniejsze standardy. Całość jest profesjonalnie i bezpiecznie zapakowana. Do urządzeń dołączony jest specjalny futerał ułatwiający przechowywanie i przenoszenie. E-papieros prezentuje się bardzo ładnie i wygląda na solidnego. Do produkcji użyto trwałych i ładnie wykończonych elementów.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa BCC eGO 3

Zestawowi trudno cokolwiek zarzucić od strony wizualnej. Całość prezentuje się bardzo dobrze i nie odstaje od rynkowej konkurencji. Dominuje ulubiony przez wszystkich klientów czarny kolor. E-papieros jest odpowiednio wyprofilowany i dobrze leży w ręce.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa BCC eGO 3

Zestaw zawiera wszystkie przydatne dodatki.

W opakowaniu znajdziemy:


- dwie baterie o pojemności 1000mAh

- dwa clearomizery TABAC BCC

- ładowarkę USB i przejście 230V

- instrukcję obsługi w języku polskim

- futerał na e-papierosy

Bateria

bateria do epapierosa BCC eGO 3

Otrzymujemy dwie bardzo wydajne baterie o pojemności 1000mAh. Akumulatorki zapewniają komfortową pracę oraz możliwość długiego palenia. Dodatkowo posiadają one dwa tryby pracy –mogą utrzymywać napięcie stałe lub spadające.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros BCC eGO 3

W tej cenie możemy otrzymać dużo więcej, ale pomimo tego zestaw jest wart rozważenia. Uwagę przyciąga bezwatkowy system palenia oraz dwie wytrzymałe baterie. Urządzenie jest w stanie sprawić dużo radości i sprawdzi się w przypadku różnych typów użytkowników.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros BCC eGO 3

Producent przewiduje standardowe okresy gwarancji na poszczególne elementy zestawu.

Podsumowanie

To nowoczesny e-papieros, który może być źródłem przyjemności. Solidna konstrukcja i wydajny system palenia to jego największe zalety. Produkt skutecznie konkuruje z wieloma elektronicznymi papierosami w swojej klasie. Ludzie cenią sobie jego wyrazisty i głęboki smak.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10