9. Cigger Rinto

Cigger oferuje w tym zestawie e-papierosy przeznaczone dla klientów posiadających większy budżet. Wysoka cena z pewnością przekłada się na odpowiednie wykonania oraz nienaganną prezencję. Wydaje się jednak, że najbardziej wymagający e-palacze mogli, by spodziewać się czegoś więcej. Szczególnie, że można znaleźć zestawy dużo tańsze i nie odbiegające jakością od testowanego.

Cigger Rinto

Mimo wszystko w pudełku znajdziemy 2 kompletne urządzenia, które zapewnią wygodne użytkownie i długi czas pracy na jednej baterii. E-papieros odpowiednio oddaje smak liquidu, co przekłada się na przyjemne palenie w każdych warunkach.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Cigger Rinto

Jak przystało na tej klasy sprzęt, jakość wykonania jest bez zarzutu. Wszystkie elementy są odpowiednio dopasowane i wykończone. Urządzenie jest intuicyjne i proste w serwisowaniu. Urządzenie nie powinno nas niczym zaskoczyć. E-papieros odpowiednio układa się w dłoni, a przycisk włączania nie wymaga użycia dużej siły.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Cigger Rinto

Wszystko obraca się wokół modnej czerni. Dominuje ona zarówno na pudełku, jak i obudowie e-papierosa. Pod tym względem produkty konkurencji prezentują się jednak minimalnie lepiej. Mimo wszystko wygląd urządzenia nie przyniesie nam wstydu podczas oficjalnych lub mniej formalnych spotkań.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Cigger Rinto

W zestawie znajdziemy:

- 2 baterie Cigger Rinto 1100 mAh ze stabilizacją napięcia

- 2 clearomizery Rinto

- 1 liquid 10 ml

- ładowarkę USB + ładowarkę sieciową

- instrukcję obsługi

- gwarancję

- etui do przechowywania e-papierosa

Bateria

bateria do epapierosa Cigger Rinto

Do zestawu dołączono dwie baterie charakteryzujące się pojemnością o wartości 1100 mAh. To wygodne i proste w obsłudze akumulatorki, które odznaczają się wysoką żywotnością. Można je ładować za pomocą tradycyjnego gniazdka lub dowolnego portu USB. Bateria posiada również stabilizację napięcia oraz zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Cigger Rinto

Podobnie jak w przypadku produktów Volish i Mild otrzymujemy system, który jest już lekko przestarzały. Konkurencja oferuje lepsze i nowocześniejsze produkty w dużo niższych cenach. Mimo wszystko jednogrzałkowy system palenia zapewni nam w miarę bezproblemowe e-palenia. Wielkim plusem jest łatwy dostęp do wszystkich elementów i możliwość pełnego rozebrania tego elementu. Czyszczenie i uzupełnianie liquidu jest wygodne.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Cigger Rinto

Cigger Rinto jest bardzo drogi. Niestety właściwości urządzenia nie do końca uzasadniają wysoki koszt zakupu. Lepiej poszukać czegoś tańszego o zbliżonych właściwościach. Jest także szansa na samodzielne skompletowanie poszczególnych akcesoriów oraz urządzeniach w znacznie mniejszej kwocie. Mimo wszystko w przypadku tego e-papierosa możemy liczyć na solidność oraz odpowiednią jakość.

Podsumowanie

Zestaw skierowany do doświadczonych palaczy elektronicznych. Urządzenie zapewnia wysoką jakość i bezawaryjność lecz jest niestety drogie w zakupie. Możemy znaleźć wiele ciekawszych modeli w podobnej, a często nawet wiele niższej cenie. Warto uzbroić się w cierpliwość i poszukać dalej, ale jeśli nie liczymy się z kosztami to Rinto na pewno nas nie zawiedzie.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
6/10