Cigger Ego Prestige

Solidny sprzęt, który usatysfakcjonuje doświadczonych palaczy oraz osoby szukające pierwszego e-papierosa. Przyzwoite właściwości baterii oraz elegancki wygląd stawiają ten produkt w ścisłej czołówce e-papierosów na polskim rynku.

Cigger

W promocję tego urządzenia został zaangażowany przez producenta rozpoznawalny aktor – Olaf Lubaszenko. Dostępnych jest kilka zestawów, różniących się od siebie baterią lub ilością dodatków.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Cigger

To z pewnością dobrze wykonany i zaprojektowany e-papieros. Cały zestaw sprawia wrażenie przemyślanego, a szata graficzna jest bardzo zachęcająca. Sam e-papieros prezentuje się okazale i gustownie. Od razu zauważalna jest pomocna dioda LED sygnalizująca pracę oraz rozładowanie baterii. Brak zauważalnych niedoróbek lub skaz pozwala odnotować odpowiednią jakość wykorzystanych materiałów. Całość wygląda profesjonalnie i nie rzuca się w oczy. Króluje czerń nadająca całości elegancji, ale bez przesadnej i zbędnej powagi. Wygląd doskonale pozwoli się wtopić w otoczenie podczas oficjalnego spotkania lub klimat luźnej zabawy w klubie.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Cigger

Urządzenie rozmiarem przypomina większość najpopularniejszych produktów na rynku. Papieros wygodnie się trzyma, a jego waga została dopasowana do przeciętnego użytkownika. Całość wygląda jak tradycyjny papieros lub cygaro. Dominuje elegancka czerń, która będzie pasowała do każdego miejsca. Papieros wygląda prosto, a umiejscowienie diody pozwala na łatwą i szybką obsługę.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Cigger

W zestawie znajdziemy sporo dodatków pozwalających na wygodne palenie. W zasadzie na początek nie potrzebujemy już niczego więcej. Zawartość opakowania Cigger Ego Prestige to:

- 2x bateria Cigger Ego 900mAh

- 1x clearomizer Vision redux

- 2x atomizer + osłonka

- 5x soft kartomizery (smak marl)+ osłonka

- 5x kartridż (smak tobacco)

- 1x liquid Q-line

- 1x skórzane etui

- 1x ładowarka sieciowa

- 1x ładowarka USB

- 1x instrukcja obsługi

Bateria

bateria do epapierosa Cigger

Bateria pozwala na 900 zaciągnięć, co przekłada się na możliwość korzystania z urządzenia nawet przez trzy dni. To doskonały wynik, umożliwiający swobodne i wygodne korzystanie. Dołączona ładowarka pozwala na naładowanie akumulatora w przeciągu 2-3 godzin.. W zestawie znajdziemy również adapter USB, umożliwiający ładowanie baterii z wykorzystaniem komputera.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Cigger

Prezentowany zestaw jest dostępny w cenie 295 złotych. To sporo, ale otrzymujemy w zamian solidne wykonanie i dobrze prezentującego się e-papierosa. Trzeba pamiętać, że w zestawie mamy już wszystko, czego potrzeba do palenia przez dłuższy czas. Łatwość napełniania urządzenia i przydatne dodatki są ważnym argumentem za wyborem tego produktu.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Cigger

Producent zapewnia 6-miesięczną gwarancję na prezentowanego e-papierosa. Niestety nie obejmuje ona atomizera i clearomizera na które jest gwarancja rozruchowa (części ulegające eksploatacji). . Mimo wszystko przez pół roku możemy cieszyć się pełnym wsparciem serwisu. W tej kwestii testowany produkt nie odbiega znacząco od ofert innych producentów.

Podsumowanie

To zdecydowanie zestaw z wyższej półki. W cenie zakupu otrzymujemy już wszystko czego moglibyśmy potrzebować do rozpoczęcia palenia. Zestaw prezentuje się bardzo dobrze, a sam papieros został wykonany z dobrej jakości materiałów. Zakup tego urządzenia może być ciekawą alternatywą dla tańszych e-papierosów, do których trzeba dokupić jeszcze szereg dodatków. Dobre rozwiązanie zarówno dla doświadczonych palaczy, jak i szukających swojego pierwszego elektronicznego papierosa.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7,5/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
8/10
gwarancja:
8/10