11. Cigger Ego Pro Single

Cigger proponuje zestaw, który może konkurować z najlepszymi produktami na rynku. Ego Pro Single wyróżnia się najwyższą jakością wykonania i przemyślanym designem. Zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne, które zapewniają intensywne doznania smakowe i obfity dym. Bogaty zestaw dodatków umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie e-palenia.

Cigger Ego Pro New edition

Każdy użytkownik tego modelu może liczyć na duży komfort i bezpieczeństwo palenia. Wytrzymała bateria nadaje e-papierosowi niezwykle uniwersalny charakter. Ciekawe właściwości i przystępna cena sprawiają, że to jeden z bardziej interesujących produktów na naszym rynku.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Cigger Ego Pro New edition

W zestawie otrzymujemy wszystkie rzeczy potrzebne do rozpoczęcia e-palenia. Poszczególne elementy są odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do pracy. Całość wygląda bardzo zachęcająco, a e-papierosa wykonano z trwałych materiałów. Obsługa i działanie są bardzo proste i intuicyjne.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Cigger Ego Pro New edition

Prezencja to jedna z najsilniejszych stron tego modelu. E-papieros jest zaprojektowany nowocześnie, a zarazem bardzo funkcjonalnie. Wszystkie elementy zestawu wykonano dbając o najdrobniejsze szczegóły. E-papieros jest wygodny i dobrze układa się w dłoni. Wygląd urządzenia sprawia, że nadaje się on na każdą okazję i robi duże wrażenie.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Cigger Ego Pro New edition

W zestawie znajdują się:


- bateria Cigger Ego Pro 1100 mAh

- 1 clearomizer Ego Vision

- liquid o pojemności 10 ml

- ładowarka sieciowa

- ładowarka USB

- instrukcja obsługi

Bateria

bateria do epapierosa Cigger Ego Pro New edition

W zestawie znajduje się akumulatorek o pojemności 1100 mAh. Ta nowoczesna i wytrzymała bateria pozwala na ponad 900 zaciągnięć. Jej właściwości usatysfakcjonują e-palaczy oczekujących długiej żywotności i prostej obsługi. Dodatkowo bateria posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe włączenie i rozładowanie.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Cigger Ego Pro New edition

Bezwatkowa konstrukcja clearomizera zapewnia względnie wygodne palenie. Niestety system jest już nieco przestarzały. Wydzielany dym mógłby być bardziej obfity, ale z drugiej strony urządzenie dobrze oddaje aromat poszczególnych liquidów niezależnie od ich smaków. Standardowo istnieje możliwość wymiany zużytych grzałek.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Cigger Ego Pro New edition

Proponowana cena odpowiada jakości i właściwościom zestawu. Otrzymujemy e-papierosa spełniającego najwyższe standardy i wyznaczającego nowe trendy w branży. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne, by zacząć czerpać przyjemność z e-palenia. Zakup tego zestawu to dobrze wydane pieniądze.

Podsumowanie

Zestaw Cigger Ego Pro Single pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. To jeden z przykładów na to, że czasami lepiej wydać więcej pieniędzy i cieszyć się w zamian jakością oraz wytrzymałością. E-papieros jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku i pokazuje siłę marki Cigger. Palenie z tym zestawem będzie komfortowe i bardzo wydajne.

pierwsze wrażenie:
5/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

5,5/10

wygląd:
5/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
5/10