Cigito 2GO Deluxe

Cigito to młoda polska marka zyskująca coraz większą popularność wśród użytkowników. Jej produkty kierowane są zarówno do doświadczonych e-palaczy, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z e-dymkiem.

Cigito

Testowany model e-papierosa doskonale wpasowuje się w koncepcję firmy, która często nawiązuje do tradycyjnego palenia tytoniu. Cigito 2GO to z pewnością jeden z najlepszych produktów w swojej klasie.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Cigito

Pierwszy kontakt z urządzeniem przekonuje, że to e-papieros wykonany solidnie i estetycznie. Jego wygląd można porównać do wytwornego cygara. Idealnie leży w dłoni, a obsługa nie powinna być problemowa nawet dla początkujących e-palaczy. Słowem, które najlepiej oddaje pierwsze wrażenie jest wygoda. W zestawie otrzymujemy dwa akumulatorki manualne, które dodatkowo posiadają system zapobiegający przypadkowemu wciśnięciu przycisku. Nie włączymy e-papierosa przez nieuwagę, co uchroni nas przed szybkim wyładowaniem baterii.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Cigito

Cigito 2GO gabarytami przypomina większość najpopularniejszych produktów na rynku. Papieros jest poręczny i dobrze wyważony. Czarna, matowa obudowa kształtem przypomina cygaro. Wszystko wygląda bardzo estetycznie i schludnie. Nie ma tu krzykliwych, rzucających się w oczy elementów i kolorów. Wszystko przygotowano z klasą, co pozwala swobodnie korzystać z e-papierosa w miejscach publicznych oraz podczas bardziej lub mniej formalnych spotkań. Urządzenie prezentuje się po prostu dobrze, a obsługę ułatwia dyskretna zielona dioda podświetlająca przycisk włączania.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Cigito

W zestawie znajdziemy praktycznie wszystko, czego potrzeba do przyjemnego i wygodnego e-palenia. Cigito 2GO Deluxe to przede wszystkim:

- 2 manualne akumulatory 4,2V, o pojemności 1000mAh

- 2 kartomizery CE5

- 1 szybka ładowarka USB (400mA)

- adapter USB

- instrukcja obsługi w języku polskim

- etui na e-papierosa

- darmowy liquid

Bateria

bateria do epapierosa Cigito

Bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez cały dzień. To całkiem dobry wynik, umożliwiający swobodne korzystanie. Dołączona ładowarka pozwala na naładowanie akumulatora w ok. 2-3 godziny. W zestawie znajdziemy również adapter USB, który umożliwi nam ładowanie baterii za pomocą komputera.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Cigito

Stosunek ceny do jakości prezentuje się bardzo korzystnie. W cenie zestawu otrzymujemy wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z e-paleniem. Nie musimy nic dokupywać, by zacząć cieszyć się urządzeniem i sprawdzić jego poprawne działanie. Zakup ten jest dużo korzystniejszy od podstawowego zestawu, zawierającego jedynie podstawowe dodatki.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Cigito

Producent zapewnia 6-miesięczną gwarancję na prezentowanego e-papierosa. Niestety nie obejmuje ona kartomizerów. Mimo wszystko przez pół roku możemy liczyć na pełne wsparcie i serwis. W tej kwestii testowany produkt nie odbiega znacząco od ofert innych producentów.

Podsumowanie

Cigito 2GO Deluxe to idealna opcja na start, w przystępnej cenie otrzymujemy zestaw w pełni gotowy do wygodnej inhalacji. Jest wydajny, dobrze smakuje i z całą pewnością zadowoli każdego palacza oraz e-palacza. Zestaw sprzedawany jest w dwóch wersjach. Deluxe w cenie 279zł oraz zestaw Basic w cenie 219zł. Wydając 279zł początkowy użytkownik nie musi przejmować się już dodatkowymi wydatkami, wszystkie potrzebne elementy otrzymuje przy pierwszym zakupie.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10