11. Dillon's

W zestawie znajdziemy dwa kompletne papierosy elektroniczne. Dołączono do nich atrakcyjne dodatki oraz akcesoria. Do zakupu zachęca przede wszystkim niska cena w porównaniu do konkurencji. Niestety przekłada się ona na gorsze właściwości oraz mniej atrakcyjny wygląd urządzenia.

Dillon's

E-papierosy umożliwiają średnią długość oraz jakość palenia. Napełnianie jest proste i intuicyjne. Obsługa urządzenia nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Dillon's

Zestaw nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wszystko prezentuje się solidnie, ale nie zachwyca ciekawym wzornictwem lub projektowaniem. Wszystkie elementy e-papierosa są dobrze dopasowane i wykonano je z wytrzymałego materiału. To zdecydowanie średnia półka jeśli chodzi o wszystkie aspekty charakteryzujące tego typu urządzenia.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Dillon's

E-papieros wygląda schludnie, ale nie odznacza się specjalnie wyglądem. Urządzenie charakteryzuje prosty design oraz standardowe wymiary i kolory. Dominuje najmodniejszy w branży czarny kolor obudowy, większości elementów oraz akcesoriów. O wiele ciekawiej wyglądają butelki z liquidem, które przyciągają wzrok i zachęcają do przetestowania oferowanych smaków.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Dillon's

W zestawie znajdziemy:

- 2 baterie manualne Dillon’s 900 mAh

- 2 clearomizery

- ładowarkę USB + ładowarkę sieciową

- instrukcję obsługi

- gwarancję

- 5 grzałek

Bateria

bateria do epapierosa Dillon's

Do zestawu dołączono dwie baterie o pojemności 900 mAh. To zdecydowanie mniej niż w przypadku większości konkurentów. Mimo wszystko zapewniają one wygodne i umiarkowane palenie przez dłuższy czas. Jak w przypadku większości akumulatorków tego typu, można je ładować za pomocą portu USB lub zwykłego gniazda sieciowego.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Dillon's

Popularny, choć już nieco leciwy system dolnogrzałkowy. System oferuje średnią jakość palenia oraz wydajność. Z pewnością można znaleźć wiele lepszych urządzeń pod tym względem. Zaletą jest prosta budowa i łatwe serwisowanie tego urządzenia. Napełnianie liquidu jest szybkie, a wymiana grzałek nie będzie problemem dla żadnego e-palacza.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Dillon's

W tej cenie nie spodziewaliśmy się niczego lepszego. Urządzenie spełnia wszystkie swoje podstawowe zadania i w miarę dobrze oddaje smak większości liquidów. E-papieros jest dobrze wykonany, ale można go polecić głównie początkującym. Warto jednak rozejrzeć się za czymś trochę lepszym. Niewiele dopłacając można mieć już dużo lepszy sprzęt i więcej akcesoriów.

Podsumowanie

To tani i tak naprawdę średniej jakości zestaw. Skuszą się na niego głównie osoby poszukujące oszczędności i dwóch kompletnych papierosów elektronicznych w jednym opakowaniu. Bardziej wymagający użytkownicy powinni rozglądać się za czymś innym, szczególnie, że dopłacając już około 30 złotych można mieć o wiele lepszy i nowocześniejszy sprzęt.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
6/10