Ebull Champion EVO

Ebull Champion EVO to flagowy model tej marki. Zestaw składa się z dwóch e-papierosów i skromnej ilości podstawowych dodatków. Urządzenie przeznaczone jest dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkowników. E-papierosy wyposażono w dobrze sprawujące się clearomizery EVOD.

ebull

Cena zestawu w porównaniu do jego właściwości i zawartości jest dosyć wysoka, a urządzenia potrafią przysporzyć problemów. Jakość wykonania nie jest najwyższa, ale drobne niedogodności rekompensuje wydajność systemu palenia oraz wyrazisty smak wszystkich aromatów.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa ebull

To klasyczny zestaw dwóch e-papierosów z podstawowymi dodatkami. Niestety do rozpoczęcia e-palenia konieczny jest dodatkowy zakup liquidu. W opakowaniu znajdziemy poprawnie wykonane urządzenia, które są proste w obsłudze i wygodne w paleniu. Niestety wykończenie niektórych elementów nie jest najwyższej jakości.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa ebull

Design zestawu nie porwie nawet mniej wymagających pod tym względem e-palaczy. Producent zdecydowanie skupił się na zawartości zestawu i jego właściwościach. Srebrne e-papierosy dobrze się prezentują i leżą w dłoni. Poszczególne elementy są poprawnie spasowane i dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa ebull

W środku pudełka znajdziemy:

- 2 baterie Champion EVO litowo-polimerowe 900mAh

- 2 Clearomizery Champion EVO

- ładowarkę USB

Bateria

bateria do epapierosa ebull

Papierosy elektroniczne wyposażono w akumulatorki litowo-polimerowe ze stabilizacją napięcia. Pojemność 900mAh powinna wystarczyć większości użytkowników do standardowego palenia. Ładowanie jak w przypadku innych zestawów z tej kategorii jest bardzo proste.

Clearomizer

clearomizer - epapieros ebull

Ebull Champion EVO wykorzystuje clearomizer EVOD, który jest udaną i uznaną w branży konstrukcją. W tym przypadku nie ma problemów z wyciekami liquidu lub jego nieodpowiednim skraplaniem. Niekiedy mogą jednak występować drobne problemy z transportem płynu na grzałkę.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros ebull

W tej samej cenie można kupić o wiele lepsze zestawy. Ebull Champion EVO to solidna pozycja, ale posiadająca zbyt mało atutów, by zachęcić bardziej wymagających klientów. Podstawowy zestaw dodatków i częste problemy z jakością wykonania niektórych elementów mogą zniechęcić do zakupu tego sprzętu.

Podsumowanie

Opisywany zestaw posiada więcej wad niż zalet. Zdecydowanie lepiej dołożyć do zakupu czegoś lepszego lub kupić e-papierosa o porównywalnych właściwościach, ale w niższej cenie. Ebull Champion EVO to średniak nie wyróżniający się niczym specjalnym. Urządzenie przeznaczone dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z paleniem elektronicznym.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10