Emach CE9 Vivi CC

Emach CE9 Vivi CC to udana konstrukcja, wykorzystująca rozwiązania sprawdzone w świecie elektronicznego palenia i cieszące się sporą popularnością pośród użytkowników. E-papierosa wykonano z solidnych materiałów oraz wyposażono w pojemną baterię i wysokiej klasy sznurkowy atomizer. W zestawie znajdziemy wszystko, co niezbędne do komfortowego e-palenia. To dobry wybór zarówno dla doświadczonych palaczy, jak i osób szukających czegoś optymalnego na start.

Emach CE9 Vivi CC

Testowany produkt zachęca niską ceną oraz estetycznym i przemyślanym wykonaniem. W odróżnieniu od wielu innych produktów na rynku, mamy do wyboru kilka różnych (oryginalnych) kolorów baterii oraz atomizera. Z pewnością warto przyjrzeć się bliżej temu modelowi.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Emach CE9 Vivi CC

Wszystkie elementy zestawu znajdują się na swoim miejscu. Opakowanie jest ładne i trwałe, co sprawia, że całość z pewnością sprawdzi się jako prezent. E-papieros jest dobrze zaprojektowany i dokładnie wykończony. Poszczególne części zestawu sprawiają wrażenie solidnych i wytrzymałych. Brak poważniejszych zarzutów w tej kategorii.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Emach CE9 Vivi CC

E-papieros dobrze się prezentuje i wygodnie leży w dłoni. Urządzenie jest lekkie i poręczne. Kilka dostępnych kolorów atomizera i baterii pozwala stworzyć unikalny wygląd urządzenia. Możliwość eksperymentowania może być wielką zachętą dla użytkowników znudzonych czarnymi kolorami. Wszystkie cechy produktu sprawiają, że nadaje się on praktycznie na każdą okazję.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Emach CE9 Vivi CC

Otrzymujemy wszystko, co najpotrzebniejsze do komfortowego palenia.

- manualną baterię litową emach z systemem ładowania Emach (micro USB)

- sznurkowy, rozbieralny atomizer vivi CC

- ładowarkę sieciową 220 V - USB

- ładowarkę samochodową 12 V - USB

- kabelek micro USB

- buteleczka z iglicą do napełniania liquidu

- 10 ml liquidu

- instrukcję obsługi w języku polskim wraz z gwarancją

- estetyczne etui

Bateria

bateria do epapierosa Emach CE9 Vivi CC

W zestawie znajdziemy niezwykle wydajną i wytrzymałą baterię emach o pojemności 1100 mAh. To sprawdzony akumulatorek, który pozwala nawet na 3 dni intensywnego palenia. Dodatkowo baterię wyposażono w najnowocześniejszy system zabezpieczenia przed przypadkowym rozładowaniem – 5-klik. Wygodę użytkowania zapewnia możliwość ładowania bez konieczności rozkręcania zestawu. Pozwala to np. na ładowanie akumulatorka poprzez USB i jednoczesne palenie.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Emach CE9 Vivi CC

Proponowana cena za ten zestaw (175 złotych), nie należy do wygórowanych. Otrzymujemy w niej solidnego e-papierosa oraz wszystkie niezbędne dodatki i akcesoria. Do wyboru mamy wiele interesujących kolorów baterii oraz atomizera.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Emach CE9 Vivi CC

Producent zapewnia 3 miesiące gwarancji na baterię oraz 12 miesięcy na ładowarki. W tej kwestii testowany produkt nie odbiega znacząco od ofert innych producentów.

Podsumowanie

Z pewnością warto przemyśleć zakup tego zestawu. To dobry sposób na skompletowanie przydatnych akcesoriów i nabycie solidnego e-papierosa. Urządzenie pozwoli przekonać się o wszystkich zaletach płynących z e-palenia. To dobra alternatywna dla dużo droższych zestawów, które posiadają często gorsze właściwości.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
cena-jakość:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
gwarancja:
6/10