3. FOOF

FOOF to dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku marka, która stawia na konkrety. Ich urządzenia są przystępne dla wszystkich typów e-palaczy oraz zapewniają wysoki komfort palenia elektronicznego i niezawodność w zachęcającej cenie. Do wyboru mamy zestaw z jednym lub dwoma identycznymi e-papierosami, które wyposażono w wytrzymałe baterie i bardzo dogodny sposób uzupełniania liquidu. Zastosowano w nich nowoczesny Clearomizer CE5 Intesne, który słynie z wiernego oddawania smaków oraz możliwości wytworzenia dużej ilości dymu.

FOOF

Niezależnie od wybranego wariantu, FOOF sprawia bardzo pozytywne wrażenie i jest godny polecenia nawet bardziej wprawionym e-palaczom. Jego właściwości zapewniają bezstresowe użytkowanie przez długi czas, a wydajna i pojemna bateria sprawdzi się w nawet bardzo niesprzyjających warunkach. W przypadku podwójnego zestawu imponuje ilość dołączonych akcesoriów oraz dodanie liquidu, co pozwala przejść do palenia natychmiast po otwarciu opakowania.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa FOOF

W niepozornym opakowaniu kryje się naprawdę dobry e-papieros. Niezależnie od rodzaju zestawu, FOOF sprawia pozytywne wrażenie, a wszystkie elementy są dobrze wykończone i wytworzone z twardych materiałów, odpornych na zarysowania i przypadkowe uszkodzenia. Po otwarciu pudełka wszystko znajduje się na swoim miejscu, a poszczególne elementy zestawy są odpowiednio zabezpieczone. Nie ma problemu z poprawnym połączeniem części zestawu, a skręcony e-papieros jest lekki i łatwo się nim manewruje.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa FOOF

Trzeba uczciwie przyznać, że opakowanie tego zestawu na tle pozostałych konkurentów niczym specjalnym się nie wyróżnia. Mamy do czynienia z prostym, ale zarazem czytelnym i estetycznym designem. Pudełko jest poręczne i użyteczne - może nam później służyć do przechowywania naszego e-papierosa. O wiele lepiej od opakowania prezentuje się jego zawartość. E-papieros FOOF ma swój indywidualny styl, będący połączeniem nowoczesności z tradycyjnym postrzeganiem elektronicznych papierosów. Dodatkową ciekawostką jest możliwość wyboru koloru clearomizera oraz baterii z naprawdę ciekawej palety barw. Wszystkie dostępne warianty kolorystyczne akumulatorków i parowników doskonale się komponują, a gustowny charakter każdego z nich podkreślają dyskretne i eleganckie srebrne wstawki.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa FOOF

W zestawie podwójnym znajdziemy:

- 2 baterie FOOF o pojemności 1110 mAh wyposażone w regulację napięcia

- 2 clearomizery CE5 Intense o pojemności 1,6 ml

- ładowarkę sieciową z gniazdem USB

- kabel ładujący USB

- liquid FOOF American Tobacco 14 mg

- 2 ustniki

- kartę gwarancyjną (bateria - 6 miesięcy, ładowarka USB i adapter sieciowy - 12 miesięcy)

- instrukcję obsługi w języku polskim

- instrukcję obsługi w języku polskim


zawartość pudełka e-papierosa FOOF

W zestawie pojedynczym:

- baterię FOOF o pojemności 1100 mAh wyposażone w regulację napięcia

- clearomizer CE5 Intense o pojemności 1,6 ml

- ładowarkę USB

- zapasową grzałkę

- ustnik (drip) na clearomizerze

- kartę gwarancyjną (bateria - 6 miesięcy, ładowarka USB i adapter sieciowy - 12 miesięcy)

- instrukcję obsługi


Bateria

bateria do epapierosa FOOF

E-papierosa napędza pojemna bateria FOOF 1100 mAh, która zapewnia kilkanaście godzin nieustannego palenia. Naturalnie posiada ona system „5-klik”, chroniący przed przypadkowym załączeniem i rozładowaniem akumulatorka. Ciekawą i niezbyt często spotykaną w innych modelach opcją jest możliwość regulacji napięcia pracy baterii (można wybrać napięcie 3.2V, 3.7V i 4.2V), co pozwala na samodzielne ustawienie intensywności palenia i mocy jego aromatu, a także ilości wydzielanego dymu. Akumulatorek można naładować za pomocą zwykłego gniazdka sieciowego i zapalniczki w samochodzie lub korzystając z portu USB w komputerze.

Clearomizer

clearomizer - epapieros FOOF

Najjaśniejszym punktem tego zestawu jest ceniony w branży Clearomizer CE5 Intense. E-palacze uwielbiają go za pokaźne możliwości wytwarzania dymu oraz perfekcyjne oddawanie aromatów poszczególnych liquidów. Pojemność 1,6 ml zapewnia odpowiedni zapas palenia na każdą okazję i odpowiada ponad jednej paczce zwyczajnych papierosów. Ze względu na funkcjonalną budowę clearomizera, wymiana grzałek oraz dolewanie liquidu są banalnie proste i zajmują kilkanaście sekund.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros FOOF

Za zestaw podwójny zapłacimy około 189 złotych, a za pojedynczy 99 złotych. Patrząc na ich zawartość to całkowicie uzasadniona i bardzo rozsądna cena. W obu przypadkach otrzymujemy udane konstrukcje, które powinny nam bezawaryjnie posłużyć przez naprawdę długi czas. W zaprezentowanej cenie dostajemy niezbędne dodatki oraz akcesoria, które sprawią, że palenie będzie wygodne i smaczne.

Podsumowanie

Ten wybór z pewnością nas nie zawiedzie. Niezależnie od wielkości zestawu, FOOF to e-papieros warty wydanych na niego pieniędzy. To solidne i praktyczne urządzenie przystosowane do potrzeb różnych typów użytkowników. Dodatkowo jest on dostępny w 3 wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i czerwonym. Jego wszechstronny charakter podkreśla pojemna i praktycznie niezniszczalna bateria, ekspresowe ładowanie oraz bardzo prosty sposób dolewania liquidu. Model ten kupują zarówno początkujący, jak i doświadczeni e-palacze.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
8/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
9/10