Joyetech eCab

Joyetech eCab skierowany jest do klientów szukających niebanalnych i atrakcyjnych urządzeń. To przykład e-papierosa, który łączy w sobie wydajnosć z wyrafinowanym wyglądem. Jest poręczny - zmieści się w każdej kieszeni i nawet najmniejszej torebce.

Joyetech eCab

Mimo, że zaistniał na rynku od niedawno, to już zyskał sobie szeroką rzeszę fanów. Joyetech jest firmą stawiającą na moc i najwyższą jakość produktu. W nowym eCab’ie te cechy widoczne są już od pierwszych dni użytkowania.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Joyetech eCab

Joyetech eCab swoim delikatnym wyglądem i niedużym rozmiarem zdecydowanie wyróżnia się wśród rzeszy innych elektronicznych papierosów. Elegancki i nie nachalny. Jego prosta budowa nie sprawia żadnych technicznych problemów, a użytkowanie tego urządzenia jeszcze nigdy nie było tak proste.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Joyetech eCab

Smukła i poręczna budowa przyciąga uwagę wielu użytkowników elektronicznych papierosów. Idealnie nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, bez względu czy należą oni do zaawansowanej czy początkującej rzeszy klientów. Głównym walorem jest jego rozmiar - Joyetech eCab jest jednym z najmniejszych e-papierosów na rynku ( ma jedynie 13 cm długości), dlatego można zabierać go na większe bądź mniejsze wyjścia bez obawy, że nie zmieści się do torby bądź małej torebki. Również dyskretne podświetlenie zbiorniczka podkreśla jego atrakcyjną elegancję.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Joyetech eCab

Fitma Joyetach postawiła na ekskluzywny minimalizm. W zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, by bez przeszkód użytkować e-papierosa.

Zestaw Joyetech eCab zawiera:


- jeden body eCab

- jeden atomizer eCab

- dwie iglice eCab (eGo-C)

- trzy suche kartridże

- dwie baterie

- ładowarkę USB 10440 dwukanałową i przejście 230V

Bateria

bateria do epapierosa Joyetech eCab

W zestawie znajdują się dwie baterie o pojemności 360mAh. Zaletą baterii jest możliwość ładowania jej zarówno przez gniazdko jak i przy połączeniu z komputerem. Skonstruowano ją tak, by bez problemu wymieniać ją na drugą baterię, jeżeli użytkownik chce korzystać z zestawu bez przerwy. Jej niewielki rozmiar nie ma wpływu na wytrzymałość, która porównywalna jest z tymi większymi.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Joyetech eCab

Koszt całego zestawu wynosi 229,00 złotych. Cena jest niewysoka, a prezentowany zestaw zawiera wszystko czego każdy użytkownik potrzebuje oraz zapewnia satysfakcjonujące i długotrwałe korzystanie bez trosk o techniczne usterki.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Joyetech eCab

Producent zapewnia standardową gwarancję na wszystkie elementy zawarte w prezentowanym zestawie.

Podsumowanie

Zestaw Joyetech eCab jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Łatwość w obsłudze wpływa na bezproblemowe korzystanie z urządzenia, a dodatkowe elementy i perfekcyjnie wystylizowany wygląd są wielkim atutem, którego można się nie spodziewać po tak korzystnej cenie. Model polecany jest wszystkim grupom klientów, którzy cenią sobie dobrą jakość i solidne wykonanie.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
8/10
nasza ocena:

9/10

wygląd:
9/10
cena-jakość:
10/10
zawartość zestawu:
9/10
gwarancja:
9/10