Joyetech eGo-C 1000mAh

Jeden z zestawów, którego opis jest całkowicie zbędny. Klasowy sprzęt w bardzo rozsądnej cenie, pozwoli w pełni cieszyć się e-paleniem. Produkt polecany wymagającym i nieco bardziej doświadczonym użytkownikom.

Joyetech eGo-C

Jego różnorodne właściwości sprawiają, że palenie jest zawsze komfortowe. W tym przypadku nie ma mowy o żadnych kompromisach.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Joyetech eGo-C

Tak jak w przypadku większości zestawów Joyetech, pierwsze wrażenie jest zawsze pozytywne. Firma zdążyła nas przyzwyczaić do schludnego i bezpiecznego opakowania. W środku wszystko znajduje się na swoim miejscu i czeka na złożenie. Już na pierwszy rzut oka widać, że to zestaw z wyższej półki.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Joyetech eGo-C

Klasyka gatunku czyli czarne, stonowane barwy. Nieprzypadkowo większość producentów wykorzystuje taką samą paletę kolorów. Czarny idealnie pasuje do rożnego rodzaju strojów czy okazji. Użytkownik otrzymuje zgrabnego i poręcznego e-papierosa. Dodatkowo w komplecie znajduje się futerał do bezpiecznego przechowywania sprzętu.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Joyetech eGo-C

Otrzymujemy wszystko, co niezbędne do wygodne palenia.

W zestawie znajdziemy:


- dwie baterie o pojemności 1000mAh

- dwa atomizery wykorzystujące Tank System

- pięć pustych kartridży TANK

- pięć iglic z grzałkami do atomizerów

- ładowarkę USB z przejściem 230V

- instrukcję obsługi

- materiałowe etui

Bateria

bateria do epapierosa Joyetech eGo-C

Pakiet zawiera dwa sprawdzone akumulatorki o pojemności 1000mAh. Każdy z nich gwarantuje długie palenie i satysfakcjonującą wydajność. Baterie wyposażono w system 5-klik, który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem i wyładowaniem. Dodatkowo akumulatorki posiadają system pokazujący poziom naładowania.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Joyetech eGo-C

Możliwości urządzenia w pełni rekompensują koszt zakupu. Zestaw jest drogi, ale znajdziemy w nim już praktycznie wszystko, co potrzebne do komfortowego palenia. Warto pamiętać, że nie musimy w tym przypadku ponosić dodatkowych kosztów w przyszłości.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Joyetech eGo-C

Producent zapewnia standardowy rodzaj gwarancji na poszczególne elementy zestawu.

Podsumowanie

Jeśli szukasz wszystkich dodatków w jednym zestawie to nie pożałujesz wydanych pieniędzy. W pakiecie znajduje się solidny e-papieros oraz cenione baterie. To zestaw, który pod względem możliwości można by zakwalifikować do klasy premium.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
8/10
nasza ocena:

8/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
8/10
zawartość zestawu:
8/10
gwarancja:
8/10