Joyetech eRoll

Ekskluzywny zestaw dla osób poszukujących oryginalnych produktów, które podkreślają osobowość i status użytkownika. Urządzenie, które wzbudza zachwyt i zainteresowanie otoczenia. Niespotykane właściwości i rozwiązania zapewniają należyty komfort e-palenia.

Joyetech eRoll

Doskonałe połączenie elegancji i praktyczności z najnowszymi trendami w modzie. Rzecz dla osób chcących być zawsze na bieżąco z tym, co warte uwagi.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Joyetech eRoll

Od razu widać, że to produkt z klasy premium. Niezwykle oryginalny design i rozmiary nie pozwalają przejść obok niego obojętnie. E-papieros przyciąga uwagę i zachwyca jakością wykonania. Widać, że wykorzystano najlepsze materiały i elementy. Urządzenie perfekcyjnie leży w dłoni.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Joyetech eRoll

Linia urządzenia przypomina ekskluzywne samochody. To produkt, który samym wyglądem zostawia w tyle wielu konkurentów. E-papieros sprawdzi się doskonale jako dodatek do garnituru czy drogiej biżuterii. To zestaw, który nie pasuje do wszystkiego. To jego wielka zaleta ponieważ pozwala pokazać, że zależy nam na stylu.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Joyetech eRoll

W opakowaniu znajdziemy wszystko, co najlepsze. Zestaw pełen jest przydatnych dodatków i akcesoriów.

Znajdziemy w nim:


- papierośnicę z funkcją ładowania baterii

- dwie baterie

- dwie iglice atomizera

- trzy kartridże

- kabel usb

- adapter 230V

Bateria

bateria do epapierosa Joyetech eRoll

W zestawie otrzymujemy dwie niezwykle wydajne baterie. Każda z nich posiada pojemność 1000mAh. Zapewniają one komfortową pracę oraz należytą wytrzymałość. Zapasowa bateria umożliwia palenie praktycznie przez cały czas.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Joyetech eRoll

Osoby, które zdecydują się na ten zestaw będą w pełni usatysfakcjonowane. Cena w pełni odzwierciedla możliwości tego urządzenia. To prawdziwa perełka pośród papierosów elektronicznych. Urządzenie posiada właściwości, które dopiero niedługo będą standardem.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Joyetech eRoll

Producent zapewnia gwarancję na poszczególne elementy zestawu. W tym przypadku można liczyć na 3 miesiące ochrony baterii.

Podsumowanie

Zestaw dla osób poszukujących czegoś klasy premium. Cena w tym przypadku kompletnie przekłada się na jakość urządzenia. To e-papieros z najwyższej półki. Decydując się na niego możemy być spokojni o wydajność i odpowiedni smak palonego liqudu.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

9,5/10

wygląd:
10/10
cena-jakość:
10/10
zawartość zestawu:
10/10
gwarancja:
9/10