Kamikaze CE5+

Zestaw, który potrafi pozytywnie zaskoczyć zarówno ceną, jak i wysokiej jakości wykończeniem wszystkich elementów. E-papieros pozwala na oszczędne palenie i proste wykonywanie podstawowych czynności związanych z codzienną obsługą. Grzałkę można wymienić na nową niezależnie od clearomizera i jego stanu.

Kamikaze CE5+

Prezentowany papieros elektroniczny zapewnia odpowiedni smak płynu i daje możliwość intensywnego chmurzenia. Clearomizer jest bardzo pojemny, a dzięki przezroczystej obudowie można łatwo kontrolować poziom liquidu.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Kamikaze CE5+

Zestaw nie odbiega jakością od produktów konkurencji. Wykorzystano trwałe materiały, a całość wygląda bardzo estetycznie. Urządzenie jest poręczne i wygodne w obsłudze. E-papieros jest odpowiednio wyważony, a wszystkie elementy idealnie do siebie pasują.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Kamikaze CE5+

Producent postawił na klasyczny, elegancki wygląd. Urządzenie przypomina większość produktów dostępnych na rynku. Wielką zaletą e-papierosa jest przezroczysty clearomizer umożliwiający kontrolę ilości pozostałego płynu z nikotyną.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Kamikaze CE5+

Zestaw zawiera akcesoria i dodatki niezbędne do komfortowego palenia. Otrzymujemy min.:

- dwie baterie 1100mAh

- dwa clearomizery CE5+ V3 z wymienną grzałką

- ładowarkę USB

- ładowarkę sieciowa AC-USB

- instrukcję obsługi w języku polskim

- eleganckie etui

Dodatkowo w prezentowanym przez nas zestawie można otrzymać 50 ml liquidu gratis!

Bateria

bateria do epapierosa Kamikaze CE5+

W zestawie znajdują się dwa najwyższej klasy akumulatorki. Oba posiadają pojemność 1100mAh i zapewniają komfortową długość palenia. Zapasowa bateria zapewnia także ogromną wygodę i umożliwia palenie podczas ładowania.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Kamikaze CE5+

To doskonałą propozycja dla osób szukających zestawu taniego w zakupu i utrzymaniu. Pomimo niskiej ceny otrzymujemy solidnego e-papierosa i niezbędne dodatki. W tej cenie trudno znaleźć drugi taki zestaw.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Kamikaze CE5+

Producent zapewnia gwarancję na poszczególne elementy zestawu:

- Baterie - 3 miesiące

- Ładowarka - 3 miesiące

Podsumowanie

Prezentowany zestaw jest godny polecenia dla wszystkich e-palaczy. W przystępnej cenie możemy nabyć dobrego e-papierosa i cieszyć się doskonałym smakiem liquidu. Właściwości urządzenia mogą pozytywnie zaskoczyć nawet bardziej doświadczonych użytkowników.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
9/10
zawartość zestawu:
9/10
gwarancja:
8/10