5. Kangertech EVOD Mega

Nazwa tego zestawu idealnie oddaje jego najważniejsze cechy. To e-papieros, który charakteryzuje się imponującą pojemnością i efektywnością akumulatora oraz clearomizera. Dzięki tym właściwościom napełnianie oraz ładowanie odbywa się dużo rzadziej niż w przypadku większości dostępnych zestawów papierosów elektronicznych. Sprzęt przypadnie do gustu osobom oczekującym maksymalnych możliwości na każdej płaszczyźnie.

Kangertech EVOD Mega

Cechy e-papierosa sprawiają, że to sprzęt dla wymagających palaczy, którzy oczekują gotowości do pracy w każdych warunkach. Urządzenie jest niebywale komfortowe w użytkowaniu i doskonale radzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Jeśli szukasz sprzętu na ekstremalną wyprawę lub po prostu dużo pracujesz i nie masz czasu na dolewanie i ładowanie to EVOD Mega będzie dla ciebie idealnym partnerem.

TUTAJ najtaniej zakupisz zestaw Kangertech EVOD Mega

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Kangertech EVOD Mega

Solidna konstrukcja o słusznych wymiarach. E-papieros dobrze wygląda i nie udało nam się dostrzec żadnych defektów, które mogłyby utrudnić jego funkcjonowanie. Pomimo dużej pojemności sprzęt jest praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. W trakcie palenia nie czuć jego gabarytów i można spokojnie skupić się na przyjemności płynącej z e-palenia.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Kangertech EVOD Mega

W tym przypadku postawiono na klasyczną czerń, połączoną z nieśmiertelnymi, srebrnymi wstawkami. Tradycyjny design, znany z wielu innych modeli elektronicznych papierosów. Mimo wszystko całość dobrze się prezentuje i jest bardzo funkcjonalna. Wielki plus za okienko dające możliwość kontroli poziomu liquidu i zastosowanie trwałego guzika włącznika.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Kangertech EVOD Mega

Zestaw zawiera:

- baterię KangerTech EVOD Mega 1900mAh

- KangerTech EVOD Mega Glass Clearomizer Dual Coil

- ładowarkę USB

Bateria

bateria do epapierosa Kangertech EVOD Mega

E-papierosa zasila jeden z najbardziej pojemnych akumulatorów spotykanych w standardowych, „sklepowych” zestawach. Umożliwia on bardzo długi czas e-palenia bez konieczności ponownego ładowania. Bateria posiada stałe napięcie 3,7V i została dodatkowo wyposażona w system ochrony przed przeładowaniem oraz zwarciem. Kolejnym udogodnieniem jest to, że akumulator ma funkcję ładowania w trakcie palenia.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Kangertech EVOD Mega

Trudno wyobrazić sobie lepsze uzupełnienie zastosowanego akumulatora. Clearomizer mieści aż 2,5 ml płynu i jest wyposażony w nowoczesną i bardzo wydajną podwójną grzałkę. System podgrzewania płynu zapewnia nieskazitelnie czysty smak oraz głębię każdego aromatu. Obudowa parownika została wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia i zarysowania.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Kangertech EVOD Mega

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, 129 złotych za e-papierosa o takich parametrach to bardzo mało. W zamian otrzymujemy sprzęt gotowy praktycznie na wszystko. Urządzenie jest naprawdę dobrej jakości i nie będziemy żałować żadnej wydanej na nie złotówki.

Podsumowanie

Niewątpliwie jest to sprzęt, na który warto zwrócić uwagę. Nawet jeśli nie potrzebujesz aż takich parametrów to może warto mieć takiego e-papierosa nawet na zapas. To doskonałe urządzenie, które pozwala ograniczyć konieczność ładowania i napełniania, przez co daje możliwość skupienia się wyłącznie na elektronicznym paleniu.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
8/10
zawartość zestawu:
7/10
cena-jakość:
8/10

TUTAJ najtaniej zakupisz zestaw Kangertech EVOD Mega