KGO II

Ciekawy zestaw w bardzo przystępnej cenie. Duża ilość dodatków podkreśla jego uniwersalny charakter. Nad zakupem tego produktu powinny zastanowić się osoby poszukującego kompletnego e-papierosa i jego wyposażenia.

KGO II

Zestaw może skutecznie konkurować z innymi urządzeniami w przedziale umiarkowanych cen. Sprawdzi się zarówno w przypadku doświadczonych e-palaczy, jak i kompletnych amatorów.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa KGO II

Wszystkie elementy zestawu zostały ładnie zapakowane. Poszczególne elementy wyglądają dobrze i sprawiają wrażenie solidnych. E-papierosy są odpowiednio zabezpieczone i gotowe do działania. Zadbano o wszystkie , nawet najmniejsze detale.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa KGO II

E-papieros przypomina wyglądem inne produkty na rynku. Jest mały, lekki i wygodnie się go trzyma. Urządzenie i pozostałe akcesoria są w czarnym kolorze. Dodaje on wszystkiemu elegancji oraz uniwersalnego charakteru.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa KGO II

W zestawie znajdziemy sporo różnych dodatków.

Po otwarciu opakowania zobaczymy:


- dwie baterie o pojemności 1100mAh

- jeden atomizer 510

- pięć suchych kartridży

- osłonę atomizera

- kartomizer 510

- ładowarkę USB i przejście 230V

- instrukcję obsługi w języku polskim

- instrukcję napełniania kartomizera

Bateria

bateria do epapierosa KGO II

W skład zestawu wchodzą dwie baterie o ponadprzeciętnej pojemności – 1100mAh. To ważna informacja dla osób często używających e-papierosa lub korzystających z niego np. w podróży. Druga bateria zapewnia nam możliwość stałego palenia.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros KGO II

Proponowana cena w zupełności odpowiada oferowanym możliwościom i jakości wykonania. Kupując ten zestaw możemy być pewni, że nie przepłacamy. Dostajemy naprawdę dużo wartościowych akcesoriów i dodatków.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros KGO II

Możemy liczyć na standardową gwarancję obejmującą:

- baterie - 3 miesiące

- atomizer - 1 miesiąc

Podsumowanie

Dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby dużo za niewielką cenę. W tym przypadku otrzymujemy sporo dodatków i dwa kompletne e-papierosy. Jakość i wytrzymałość są porównywalne z większością produktów tej samej klasy. Jeśli zdecydujemy się na zakup, na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7,5/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
8/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
8/10