Lucky Seven Smart

Pojedynczy zestaw Lucky Seven Smart to interesująca propozycja zarówno dla planujących zakup pierwszego e-papierosa, jak i tych, którzy mieli już do czynienia z innymi urządzeniami i systemami palenia. Łączy ona najważniejsze z punktu widzenia e-palaczy cechy, którymi są: niskie koszty eksploatacji i zakupu, prosta obsługa oraz bezawaryjność. Pod tymi ostatnimi względami, zestaw ten dorównuje flagowym modelom wielu innych znanych i tak cenionych na polskim rynku marek.

Lucky Seven Smart

Testowany zestaw charakteryzuje się wykorzystaniem najnowszych technologii ze świata e-papierosów oraz pozwala czerpać dużą przyjemność z palenia. Urządzenie dobrze spełnia swoją rolę i jest praktyczne w codziennej eksploatacji. To dobry i godny polecenia wybór dla osób poszukujących mniejszego zestawu i zachowaniu odpowiedniej jakości.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Lucky Seven Smart

Produkt otrzymujemy w oryginalnym i charakterystycznym dla tej marki opakowaniu. Po wyciągnięciu zawartości pudełka możemy przekonać się, że poszczególne elementy e-papierosa są dobrze wykończone i wykonane z trwałych materiałów. Wszystkie części idealnie do siebie pasują, a ich skręcenie nie powinno nikomu sprawić najmniejszej trudności. Warto dodać, że plastikowe elementy są odporne na zarysowania i pęknięcia. Cały e-papieros jest dobrze wyważony i nie męczy zbytnio ręki nawet podczas długiego palenia, a jego wymiary pozwalają na łatwy i wygodny transport.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Lucky Seven Smart

Wygląd urządzenia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznej elegancji. Zarówno w przypadku e-papierosa, jak i akcesoriów dominuje uniwersalna czerń, wzbogacona o srebrne wstawki w postaci włącznika baterii i pierścienia clearomizera. Urządzenie dobrze się prezentuje, a przemyślane proporcje poszczególnych elementów podkreślają jego uniwersalny design.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Lucky Seven Smart

W skład zestawu wchodzą:

- clearomizer Lucky Seven Smart

- akumulator Lucky Seven Smart 1000 mAh

- ładowarka sieciowa i USB

- polska instrukcja

- karta gwarancyjna (6 miesięcy gwarancji)


Bateria

bateria do epapierosa Lucky Seven Smart

E-papierosa Lucky Seven Smart wyposażono w wytrzymałą, manualną baterię o pojemności 1000 mAh. Charakteryzuje się ona stałym napięciem pracy 3.6V i posiada gwint ego/510. To dobry akumulator zapewniający kilkanaście godzin czuwania i możliwość intensywnego palenia w praktycznie każdych warunkach. Bateria szybko się ładuje i wyposażona jest w popularne i będące już chyba standardem zabezpieczenie przed wyładowaniem – system 5-klik.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Lucky Seven Smart

Clearomizer Lucky Seven Smart to konstrukcja bazująca na docenionym przez użytkowników i specjalistów z branży modelu EVOD. Clearomizer składa się z 3 niezależnych elementów, co ułatwia napełnianie oraz zapewnia możliwość wymiany samych grzałek – nie trzeba wykręcać i wymieniać całego zestawu grzewczego. Pozwala to znacznie zredukować koszty eksploatacji oraz zachować odpowiedni smak liquidu przez naprawdę długi czas. Ten newralgiczny dla każdego e-papierosa element wykonano ze stali nierdzewnej, a użytkownik ma możliwość kontroli poziomu liquidu za pomocą dwóch specjalnych okienek. Do uzupełnienia liquidu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia – płyn wlewa się prosto z buteleczki.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Lucky Seven Smart

W cenie 99 złotych otrzymujemy kompletnego e-papierosa o dobrej jakości i wytrzymałości. Z tego powodu rachunek będzie się zgadzał nawet bardziej zaawansowanym miłośnikom elektronicznego dymienia. Jeżeli chcesz przekonać się czy e-palenie Ci się spodoba lub po prostu nie potrzebujesz dwóch e-papierosów to ten produkt możesz dodać do listy urządzeń godnych sprawdzenia.

Podsumowanie

Lucky Seven Smart to propozycja warta uwagi oraz zestawienia z pozostałymi konkurentami z branży. Ten zestaw może spokojnie konkurować z droższymi i bardziej rozpoznawalnymi markami. Warto przyjrzeć się bliżej doskonałemu clearomizerowi, do czego powinna zachęcić przystępna cena zakupu. W zasadzie do ideału w kategorii mniejszych zestawów brakuje wyłącznie gratisowego liquidu, który byłby idealnym dopełnieniem tej propozycji.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

9,5/10

wygląd:
10/10
clearomizer:
10/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
10/10