10. Mild Master

Zestaw z tym e-papierosem jest skierowany do wszystkich poszukujących oszczędności podczas zakupu urządzenia. Producent oferuje w nim wyłącznie jedno urządzenie z niezbędnymi akcesoriami. Nie znajdziemy tutaj niestety liquidu, dodatkowej baterii lub specjalnego etui na przechowywanie naszego sprzętu. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się być zachęcająca. Można przekonać się czy posmakuje nam e-palenie bez ponoszenia wielkich kosztów.

Mild Master

Urządzenia zapewnia standardową jakość palenia i pozwala na normalne, codzienne użytkowanie w każdych warunkach. Dobrze sprawdza się wytrzymała bateria i wydajny system palenia. Dla bardziej wymagających i zaawansowanych użytkowników może to być jednak zbyt mało.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Mild Master

Wszystko znajduje się na swoim miejscu. Obsługa jest prosta, a urządzenie posiada wszystkie standardowe udogodnienia, które znajdziemy w podobnych modelach innych producentów. E-papieros jest odpowiednio wyprofilowany i nie męczy zbytnio dłoni.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Mild Master

W przeciwieństwie do opakowania, elektroniczny papieros prezentuje się bardzo poprawnie. Połączenie czerni i srebra daje niezwykle pozytywny efekt. Poszczególne elementy są dobrze rozmieszczone i połączone. Na wszystkich elementach zestaw znajdziemy firmowe znaki.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Mild Master

W środku pudełka znajdziemy:

- e-papierosa Mild Master (bateria 1100 mAh, clearomizer Crystal II)

- ładowarkę USB + adapter 230V

- przewodnik użytkownika

- kartę gwarancyjną

Bateria

bateria do epapierosa Mild Master

E-papierosa wyposażono w popularną baterię o pojemności 1100 mAh. Umożliwia ona standardowe użytkowanie i normalne palenie na co dzień. Akumulatorek posiada zabezpieczenie przed przypadkowych wyłączeniem oraz system informujący o stopniu naładowania.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Mild Master

Clearomizer Crystal II nie sprawia większych problemów i zapewnia poprawne korzystanie z e-papierosa. Nie jest to specjalnie nowoczesny system, ale każdy poradzi sobie z uzupełnianiem liquidu i regularną wymianą grzałek. Palenie jest przyjemne, a smak większości płynów z nikotyną bardzo wyrazisty. Rozkręcana obudowa umożliwia czyszczenie i pielęgnacje sprzętu.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Mild Master

Cena opisywanego zestawu mogłaby być trochę niższa. W końcu otrzymujemy tylko jednego e-papierosa z ładowarką bez dodatkowych akcesoriów. Mimo wszystko otrzymujemy jednak urządzenie, które umożliwi nam codzienne i stosunkowo bezproblemowe e-palenie.

Podsumowanie

Mild Master może zainteresować osoby palące niewiele oraz poszukujące sprzętu taniego w zakupie. E-papieros nie zapewnia wspaniałych doznań, ale pozwala ograniczyć koszty eksploatacji. Po urządzeniu można spodziewać się poprawnego działania i liczyć na względnie bezawaryjną eksploatację. W dalszej perspektywie dużo korzystniejsze wydaje się być jednak nabycie jakiegoś zestawu z dwoma urządzeniami.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
6/10