Mild X7

Mild X7 to kontynuacja sprawdzonego i cenionego modelu X6. Nową wersję wyposażono w wytrzymałą baterię manualną, która pozwala na 3 dni elektronicznego palenia. W oferowanym zestawie znajdziemy także całkiem przyzwoity liquid Mild.

Mild

Testowany model to dobrze wykonany e-papieros przeznaczony dla osób poszukujących gotowego zestawu do palenia w stosunkowo niskiej cenie. To dobry zestaw, który w szczególności można polecić początkującym e-palaczom.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Mild

E-papieros jest wykonany bardzo estetycznie, solidnie, z dobrej jakości materiałów. W zestawie zawarta jest również kolorowa instrukcja obsługi wraz ze zdjęciami, dzięki temu każdy bez problemu poradzi sobie z opanowaniem urządzenia. Dzięki zastosowaniu metalowego ustnika urządzenie sprawia wrażenie bardzo trwałego.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Mild

Urządzenie wygląda estetycznie – widać, że do jego produkcji użyto solidnych materiałów. Większość elementów zestawu jest koloru czarnego – ostatnio najpopularniejszego, ale i nadającego urządzeniom uniwersalnego charakteru. Bez przeszkód można używać go w domu, ale też i w miejscach publicznych. Jest dyskretny i nie rzuca się w oczy. Rozmiar i kształty przypominają większość dostępnych tego typu produktów na rynku. Nie jest to z pewnością żadna wada. Wszystko prezentuje się dobrze i zachęcająco.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Mild

W zestawie znajdziemy praktycznie wszystko, czego potrzeba do przyjemnego i wygodnego e-palenia. Zestaw Mild X7 zawiera:

- elektronicznego papierosa

- baterię 900 mAh (manualną)

- clearomizer Crystal 2

- kartomizer (napełniony)

- osłonkę na kartomizer

- liquid Mild, 10 ml.

- kompletną ładowarkę (ładowarka USB + adapter 230V/USB)

- oryginalną instrukcję w formie książeczki

- kartę gwarancyjną

Bateria

bateria do epapierosa Mild

Bateria dołączona do testowanego zestawu to klasyczny akumulatorek litowo-jonowy. Wyposażono ją w system tzw. 5-klik (blokowanie baterii), który zabezpiecza przed niepożądanym uruchomieniem. Akumulatorek posiada sygnalizację poziomu energii – zależnie od stopnia jego naładowania informuje użytkownika kolorami: niebieskim, biało-błękitnym i czerwonym. Bateria wytrzymuje nawet do 3 dni pracy.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Mild

To dobry zestaw. Za niecałe 200 złotych możemy rozpocząć naszą przygodę z e-paleniem. Nie musimy dokupywać żadnych dodatków by rozpocząć użytkowanie. Opcję zakupu najbardziej powinny rozważyć osoby nie mające wcześniej styczności z innymi urządzeniami. Zestaw doskonale nadaje się na start i z pewnością nie zrazi do e-palenia. Dodatkowo jest tani, a jakość nie odbiega wiele od dużo droższych produktów.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Mild

Producent zapewnia 6 miesięcy gwarancji (od dnia, kiedy produkt został wydany) na: baterię, osłonkę na atomizer, osłonkę na kartomizer oraz ładowarkę. 3 miesiące gwarancji obejmuje działanie atomizera. Według załączonych informacji żadnej ochronie nie podlegają kartomizery.

Podsumowanie

Mild X7 to dobry e-papieros w rozsądnej cenie. Testowany zestaw idealnie nadaje się dla początkujących e-palaczy. Na start otrzymujemy wszystko, co potrzebne do przyjemnego i wygodnego korzystania z tego typu urządzeń. Mild X7 dobrze się prezentuje i oprócz ceny, może konkurować z innymi produktami na rynku także jakością.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
6/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
8/10