Provogue

E-papieros przeznaczony do jednorazowego użytku. Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących czegoś do spróbowania i przekonania się czy takie palenie nam odpowiada.

Provogue

Doskonale sprawdzi się także jako substytut tradycyjnych papierosów podczas wypadu w miejsce gdzie zwykłe palenie jest zabronione.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Provogue

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwyczajny papieros. Urządzenie prezentuje się schludnie i estetycznie. Jakość wykonania dobra.

Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Provogue

Urządzenie ma imitować dobrze znanego, tradycyjnego papierosa. Jest mały i poręczny – nadaje się doskonale do użytku w miejscach publicznych lub podczas różnego rodzaju spotkań. Wygląd nie wzbudza wielkiego zainteresowania – niektóre osoby mogą w ogóle go nie odróżnić od zwyczajnego papierosa.

Zawartość zestawu

W zestawie otrzymujemy gotowego do użytku elektronicznego papierosa. Odpowiada on ok. 30 papierosom analogowym i jest jednorazowego użytku.

Bateria

Testowany papieros jest jednorazowego użytku – nie możemy go ponownie naładować lub napełnić. Bateria pozwala na ilość palenia odpowiadającą ok. 30 tradycyjnym papierosom.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Provogue

Za 20 złotych otrzymujemy urządzenie spokojnie odpowiadające potrzebom palacza na jedno/dwa wyjścia ze znajomymi lub krótką podróż. To idealny produkt dla osób szukających czegoś na określoną okazję. Częsty zakup tego e-papierosa jest nieekonomiczny. W przypadku regularnego palenia lepiej zainwestować w tradycyjny zestaw do napełniania i ładowania.

Gwarancja

Brak gwarancji - produkt jednorazowy.

Podsumowanie

Idealny e-papieros do zadań specjalnych. Osoby poszukujące czegoś tylko na określone okazje będą z pewnością usatysfakcjonowane. Dobry wybór dla palących tradycyjne papierosy, ale udających się w długą podróż lub w miejsca gdzie nie można palić. Regularni palacze zdecydują się raczej na jakiś tradycyjny zestaw.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
6/10
zawartość zestawu:
5/10
gwarancja:
6/10