Seven Classic

Doskonałej jakości papieros elektroniczny, który posiada wiele atutów. Zdecydowany lider naszego zestawienia to sprzęt, który można polecić każdemu użytkownikowi. Najmocniejsze strony tego zestawu to dokładne wykonanie, nienaganna prezencja oraz wyraźny smak każdego liquidu. Docenić należy również optymalną do jakości cenę i dużą ilość dodatków w zestawie. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy użytkownik powinien czuć się w pełni usatysfakcjonowany.

Seven Classic

Warto odnotować, że opisywany e-papieros wykorzystuje usprawniony system dolnogrzałkowy znajdujący się w wielu popularnych i docenianych przez klientów produktach. To naturalna droga rozwoju elektronicznego palenia, która daje e-palaczom jeszcze większą wygodę oraz radość z palenia niż dotychczas. Czynniki te spowodowały, że trudno znaleźć obecnie lepszego e-papierosa na naszym rynku.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Seven Classic

Na pochwałę zasługuje dokładne wykonanie oraz wykorzystanie wytrzymałych materiałów. Wszystko do siebie idealnie pasuje, a obsługa jest bardzo prosta. Od razu widać, że to sprzęt z górnej półki, przeznaczony dla użytkowników szukających komfortu palenia i wysokiej niezawodności. E-papieros jest wygodny i niezwykle poręczny.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Seven Classic

Pozytywne wrażenie robi przemyślany i oryginalny design. Wygląd urządzenia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznej elegancji. Zarówno w przypadku e-papierosów, jak i akcesoriów dominuje uniwersalna i zawsze modna czerń, wzbogacona o srebrne wykończenia i wstawki. Urządzenie prezentuje się pierwszorzędnie, a przemyślane proporcje poszczególnych elementów jeszcze bardziej podkreślają jego ponadczasowy styl.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Seven Classic

W skład zestawu wchodzą:


- dwie baterie Classic 1000 mAh

- dwa clearomizery Classic

- ładowarka sieciowa i USB

- polska instrukcja

- liquid Seven

- oryginalne etui na e-papierosy

Bateria

bateria do epapierosa Seven Classic

E-papierosy Seven są wyposażone w jedne z najbardziej wytrzymałych akumulatorków na rynku. Oba charakteryzują się pojemnością 1000 mAh. Umożliwiają długie i wygodne palenie, które może trwać nawet kilka dni. Obie baterie posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem i rozładowaniem. Ładowanie odbywa się za pomocą dowolnego portu USB lub gniazda sieciowego.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Seven Classic

Niezwykle mocny punkt tego modelu, który wyróżnia go spośród pozostałych konkurentów. Wykorzystany w urządzeniu system BVC (bottom vertical coil) zapewnia wysoki komfort palenia. Podwójna dolna grzałka umożliwia intensywne dymienie i perfekcyjnie oddaje smak każdego liquidu. Sprawdza się zarówno w przypadku płynów owocowych, jak i klasycznych tytoniowych. Uzupełnianie liquidu jest banalnie proste i zajmuje kilkanaście sekund, a jego poziom można stale kontrolować.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Seven Classic

Cena jest w pełni adekwatna do możliwości i właściwości tego zestawu. Otrzymujemy naprawdę wiele ciekawych i nowoczesnych właściwości. Jest to zdecydowanie sprzęt, w który warto zainwestować ponieważ pieniądze szybko zwracają się pod postacią przyjemności z palenia i dużej wygody. Warto dodać, że to e-papieros korzystający z najnowocześniejszych systemów palenia i przyszłość branży.

Podsumowanie

Jeden z niewielu zestawów, który jest w pełni wart swoich pieniędzy. Na tle konkurencji wyróżnia się wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem nowych, znacznie wygodniejszych systemów palenia i napełniania. Jego właściwości pozwalają na czerpanie dużej frajdy z palenia i zadowolą zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Otrzymujesz wszystko, co zagwarantuje Ci długie i bezstresowe palenie praktycznie w każdej sytuacji.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

9,5/10

wygląd:
10/10
clearomizer:
10/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
10/10