1. Silvr

Silvr to e-papieros będący jednym z przykładów na to, że można połączyć ciekawy design z walorami użytkowymi. Prezentowany produkt jest skierowany zarówno do doświadczonych e-palaczy, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z elektronicznym paleniem.

Silvr

Prosta obsługa, żywotność i ciekawy wygląd to jego najmocniejsze strony. O tym, że warto rozważyć ten zakup może świadczyć jego rosnąca popularność wśród polskich użytkowników. Silvr to z pewnością jeden z najlepszych e-papierosów w swojej klasie.

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Silvr

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Silvr

Duże wrażenie robi wygląd urządzenia i całego opakowania. Wszystko jest wykonane solidnie i dobrze spasowane. Wykorzystane materiały sprawiają wrażenie wytrzymałych. Przeważa kolor czarny (kartomizer, pudełko, ładowarka), który jednak dobrze komponuje się ze srebrnym wykończeniem baterii. Design tego e-papierosa i użyte materiały pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów z tej samej kategorii cenowej. Urządzenie leży doskonale w dłoni i jest bardzo intuicyjne w obsłudze. W zestawie otrzymujemy dodatkowo zapasową baterię oraz 3 kartomizery.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Silvr

Silvr to jeden z lepiej prezentujących się e-papierosów dostępnych na rynku. Papieros jest poręczny i doskonale wyważony. Srebrno-czarna obudowa kształtem przypomina papierosa lub małe cygaro. Jego gabaryty odpowiadają większości najpopularniejszych produktów na rynku. Wszystko prezentuje się gustownie, co pozwala na swobodne korzystanie nawet podczas oficjalnych spotkań. Na tych mniej formalnych nie będzie się wyróżniał, kłując w oczy przesadną elegancją. Paczka Silvr mieści pięć kardridży i dwie baterie. Jest wyposażona w wygodne gniazdo do ich przechowywania. Wykonano ją z twardego tworzywa, co sprawia, że jest jednocześnie niezwykle lekka i odporna na zgniatanie. Zapewnia odpowiednią ochronę papierosa przed skutkami przypadkowego upadku, zalania i wpływem czynników atmosferycznych.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Silvr

W zestawie znajdziemy praktycznie wszystko, czego potrzeba do przyjemnego i wygodnego e-palenia. Zestaw SILVR składa się z:

- elektronicznego papierosa

- zapasowej baterii

- ładowarki zewnętrznej

- 3 kartomizerów

- instrukcji obsługi

Bateria

bateria do epapierosa Silvr

Baterie dołączone do zestawu Silvr to klasyczne akumulatorki litowo-jonowe. Jedna bateria wystarczy na ok. 400-500 zaciągnięć. To całkiem dobry wynik, umożliwiający swobodne korzystanie na co dzień. Funkcję ładowarki pełni paczka Silvr, którą podłącza się do standardowego zasilania energii (gniazdka). Dodatkowo ładowarka wyposażona jest w przewód USB. Dołączone urządzenia pozwalają na naładowanie akumulatora w ok. 2-3 godziny.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Silvr

Stosunek ceny do jakości wypada zdecydowanie na plus. W cenie zestawu dostajemy praktycznie wszystko, co będzie potrzebne do rozpoczęcia przygody z e-paleniem. Jeden kartomizer Silvr wystarcza na ok. 250 pociągnięć, co jest równoznaczne wypalonej paczce papierosów. Starter zawiera aż pięć wymiennych kartridży i jedną zapasową elektroniczną baterię. Cena 199,00 złotych za ten zestaw nie wydaje się być wygórowaną.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Silvr

Producent zapewnia 2-letnią gwarancję na prezentowanego e-papierosa. To jeden z dłuższych okresów na jakie możemy liczyć – najczęstsza praktyka to 6 miesięcy.

Podsumowanie

Silver to zestaw nad którym warto się zastanowić. Zapewnia dobrą jakość w przystępnej cenie. Otrzymujemy w niej w pełni gotowy sprzęt do wygodnej inhalacji. Jest wydajny, zapewnia pełne doznania smakowe i z całą pewnością zadowoli każdego e-palacza. Ogromną zaletą jest elegancki wygląd, który pozwala korzystać z tego e-papierosa w każdych warunkach. Model godny polecenia doświadczonym e-palaczom oraz tym, którzy szukają narzędzia do „nauki”.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

9,5/10

wygląd:
10/10
clearomizer:
10/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
10/10

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Silvr