Spinner 1300VVT

Doskonały wybór dla każdego e-palacza. Nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. O doskonałej jakości zestawu świadczą jego elementy, przygotowane przez renomowane firmy Joyetech i Vision. E-papieros jest ładnie wykonany i wyposażony w niesamowicie wytrzymałą baterię.

Spinner 1300VVT

Urządzenie jest nowoczesne i sprawdza się w każdych warunkach. Pojemny clearomizer zapewnia odpowiedni smak i wydajność zestawu. Cena zdecydowanie odpowiada właściwościom urządzenia. Zestaw Spinner 1300VVT to niekwestionowany lider naszego zestawienia.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Spinner 1300VVT

Poszczególne elementy są precyzyjnie wykonane i dobrze zabezpieczone. Całość wygląda solidnie i estetycznie. Urządzenie dobrze się trzyma, a wymiana najważniejszych części nie przysparza żadnych problemów. Użytkowanie jest bardzo proste i intuicyjne.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Spinner 1300VVT

Tak wygląda porządnie wykonany papieros elektroniczny. Urządzenie prezentuje się dobrze, a klasyczne kolory i wymiary sprawiają, że e-papieros nadaje się na każdą okazję. Wszystkie elementy zestawu idealnie do siebie pasują i wykonano je z solidnych materiałów. Całość sprawia, że to jeden z bardziej stylowych produktów na naszym rynku.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Spinner 1300VVT

W zestawie znajdziemy wyłącznie wysokiej klasy dodatki i akcesoria. Opakowanie zawiera:

- dwie baterie Vision Spinner 1300mAh VV

- dwa clearomizery Vision VT

- ładowarkę USB oraz przejściówkę 230V

Bateria

bateria do epapierosa Spinner 1300VVT

W skład zestawu wchodzą dwie niesamowicie wytrzymałe baterie. Każda z nich charakteryzuje się pojemnością aż 1300mAh! To jedne z najlepszych dostępnych akumulatorków. Zapewniają one komfort i bardzo długi czas użytkowania.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Spinner 1300VVT

Występujący w tym modelu clearomizer Vision VT to połączenie popularnych systemów oferowanych przez Vivi oraz Vision. Istnieje możliwość wymiany grzałki, a uzupełnianie płynu jest bardzo intuicyjne. Urządzenie nie przecieka i charakteryzuje się solidnością. Usatysfakcjonowani powinni być miłośnicy obfitego dymu oraz wyrazistego smaku.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Spinner 1300VVT

Prezentowany zestaw jest w stu procentach wart swojej ceny. Otrzymujemy praktycznie perfekcyjne urządzenie o doskonałych właściwościach. Nowoczesny system e-palenia zapewnia odpowiedni komfort i wydajność, które zadowolą każdego miłośnika papierosów elektronicznych.

Podsumowanie

Warto przekonać się samemu o potencjale drzemiącym w tym e-papierosie. Doskonały zestaw, który umożliwi oszczędne i smaczne palenie. Wszystkie elementy odznaczają się ponadprzeciętną trwałością i jakością wykonania. Nie ma żadnych wątpliwości, że to dobry papieros elektroniczny.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
9/10