Spinner 900VV

Zestaw, w którym drzemią naprawdę spore możliwości i jest warty zainteresowania pomimo niskiej ceny. Największe plusy prezentowanego produktu to pojemny clearomizer i bateria umożliwiająca wygodne palenie w każdych warunkach. Uwagę e-palaczy przyciągnie również ciekawy wygląd i ponadprzeciętna trwałość oferowanych papierosów elektronicznych. Wszystko to zadowoli zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej wtajemniczonych w tajniki e-palenia.

Spinner 900VV

Urządzenie można łatwo dopasować do swoich preferencji. E-papieros posiada regulowane napięcie, które pozwala na samodzielne dostosowanie intensywności smaku oraz chmurzenia. Konstrukcja clearomizera umożliwia szybką wymianę grzałek i napełnienie liquidu niezależnie od czynników zewnętrznych.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Spinner Spinner 900VV

To solidny e-papieros korzystający ze sprawdzonych rozwiązań. Jakość wykonania jest w pełni satysfakcjonująca. Urządzenia jest zaprojektowane tak, by dawało dużo przyjemności i było proste w codziennej obsłudze i serwisowaniu. Papieros elektroniczny prezentuje się nienagannie i jest wygodny w użytkowaniu. Odpowiednio dobrane proporcje i waga przekładają się na przyjemne użytkowanie.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Spinner Spinner 900VV

Wygląd urządzenia wpisuje się w sprawdzone i słusznie doceniane wzorce. E-papieros wykonano z trwałych materiałów odpornych na zniszczenia. Wielkim plusem jest możliwość wyboru wariantu kolorystycznego baterii. Dostępny jest kolor czarny oraz srebrny. Obie wersje doskonale komponują się z clearomizerem i nadają urządzeniu eleganckiego charakteru. Dodatkowo przezroczysta obudowa clearomizera zapewnia stałą kontrolę nad poziomem wykorzystywanego liquidu.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Spinner Spinner 900VV

W zestawie znajdziemy wszystkie podstawowe, a zarazem niezbędne dodatki:

- dwie baterie Vision Spinner 900mAh VV

- ddwa clearomizery Vision CC

- ładowarkę USB oraz przejściówkę 230V

- instrukcję obsługi w języku polskim

Bateria

bateria do epapierosa Spinner Spinner 900VV

E-papierosy wyposażono w jedne z najlepszych baterii na rynku. Akumulatorek o pojemności 900mAh jest niezwykle wytrzymały i bardzo szybko się ładuje. Bateria pozwala na komfortowe palenie zarówno w domu, jak i podczas dalekich wyjazdów. To jeden z najbardziej trwałych modeli na rynku.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Spinner 900VV

Dobrze wykonany clearomizer, który można spotkać również w zestawach Ego-3 oraz Ego-W. Solidne urządzenie, które zapewnia odpowiednie chmurzenie i poprawnie oddaje smak wszystkich płynów z nikotyną. Wymiana grzałek jest prosta i nie zajmuje wiele czasu. Clearomizer jest w pełni rozbieralny, co umożliwia wymianę podstawowych elementów.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Spinner 900VV

To bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich palaczy elektronicznych. Pomimo niskiej ceny otrzymujemy zadowalającą jakość i wygląd e-papierosa. Z pewnością znajdziemy lepsze modele, ale pod względem stosunku jakości do ceny mało, który zestaw może się równać temu papierosowi elektronicznemu. Jeśli szukamy taniego, niskobudżetowego zestawu to warto rozważyć ten zakup.

Podsumowanie

Zestaw dwóch elektronicznych papierosów, które zaskoczą niejednego doświadczonego e-palacza. Proste i solidne urządzenie stawiające na pierwszym miejscu jakość palenia i wygodę użytkownika. Do wybrania tego zestawu zachęca niska cena i duża trwałość. Nie jest to oczywiście model bez wad, ale w tej cenie otrzymujemy produkt mogący śmiało konkurować z wieloma urządzeniami z wyższej półki. Warty zainteresowania i sprawdzenia.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
9/10