4. TABAQUE Chess

TABAQUE Chess to pełnoprawny przedstawiciel klasy premium. Stylowy i precyzyjnie wykończony e-papieros, wyróżniający się przemyślanym designem oraz funkcjonalnymi właściwościami. Niezwykle komfortowe warunki elektronicznego palenia zapewnia zastosowanie nowoczesnego systemu podgrzewania liquidu oraz baterii umożliwiającej regulację napięcia, a tym samym dającą opcję dopasowania intensywności smaku i chmury do własnych preferencji.

tabaque chess

Dopracowana konstrukcja charakteryzuje się długą żywotnością i intuicyjną obsługą. Zastosowanie dolnej grzałki pozwala wykorzystać w pełni potencjał każdego liquidu oraz zapewnia naturalnie wyrazisty smak i wydajność przez długi czas. W zestawie znajdziemy baterię wraz z dwoma clearomizerami w różnych wariantach kolorystycznych – czarnym oraz srebrnym. Niezależnie od naszego wyboru możemy być pewni, że każdy z nich doskonale pasuje do gustownej baterii.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa tabaque chess

Bezsprzecznie jest to produkt wysokiej klasy, w którym nie ma miejsca na niedoróbki lub braki w wykończeniu. Wszystko prezentuje się bardzo gustownie, a cały zestaw sprawia pozytywne wrażenie. Każdy element jest starannie wykonany i obrobiony. Widać, że dużo uwagi poświęcono temu, by sprzęt nie tylko ładnie wyglądał, ale i dobrze leżał w dłoni. Obudowa jest bardzo przyjemna w dotyku i doskonale wyważona. Korzystając z tego e-papierosa nie czuć wcale upływającego w tle czasu.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa tabaque chess

Projektantom udało się stworzyć prosty, a zarazem przyciągający uwagę i niezwykle przyjemny wygląd. Wszystkie elementy doskonale się komponują i mają swój niepowtarzalny charakter. W zestawie dostajemy dwa clearomizery – czarny i srebrny. Oba idealnie pasują do akumulatorka i razem z nim tworzą urządzenie, które nie tylko daje ogromną satysfakcję z palenia, ale dodatkowo pozwala nacieszyć oczy swoim niebanalnym wykończeniem i nieszablonowym designem.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa tabaque chess

W zestawie znajdziemy:

- baterię Swing o pojemności 900 mAh, wyposażoną w system regulacji napięcia

- dwa clearomizery MT3 (czarny i srebrny) o pojemności 2,4 ml

- liquid Tabaque American Tobacco o mocy 16 mg/ml

- adapter sieciowy

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną (bateria - 6 miesięcy, ładowarka USB i adapter sieciowy - 12 miesięcy)

Bateria

bateria do epapierosa tabaque chess

Za funkcjonowanie tego zestawu odpowiada akumulatorek Swing o pojemności 900 mAh. To bardzo żywotna i pojemna bateria, która zapewnia długie godziny intensywnego palenia. Najważniejsze jest jednak to, że wyposażono ją w nowoczesne systemy zapewniające niebywale wysoki komfort e-palenia. Najważniejszy z nich to system regulacji napięcia pozwalający na zmianę ustawień napięcia pracy akumulatorka. Tym samym mamy możliwość samodzielnego ustawienia intensywności smaku i obfitości wytwarzanej chmury. Oprócz tego o naszą satysfakcję zadbają systemy ochrony przed przypadkowym włączeniem (5-klik) i zabezpieczające przed przegrzaniem.

Clearomizer

clearomizer - epapieros tabaque chess

Nowoczesny clearomizer MT3 słynie z obfitej chmury i niezawodności. System charakteryzuje się dokładnym oddawaniem smaku i głębokim aromatem każdego rodzaju płynu. Wykorzystanie dolnej grzałki sprawia, że nie ma potrzeby specjalnego przechylania e-papierosa, a potrzeba wymiany grzałek spotyka nas rzadziej niż w przypadku starszych typów clearomizerów. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta – wymiana grzałek, czyszczenie lub dolewanie liquidu nie sprawią żadnych problemów nawet kompletnym amatorom.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros tabaque chess

149 złotych za jedną baterię z dwoma clearomizerami to dużo. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z naprawdę wyjątkowym produktem. Za wspomnianą kwotę dostajemy skrupulatnie dopracowanego e-papierosa, korzystającego z najnowszych systemów zasilania i dostarczania liquidu. Nie płacimy tylko za wygląd (jak w przypadku wielu innych modeli od różnych firm), ale dostajemy naprawdę wiele realnych korzyści.

Podsumowanie

Dosyć drogi, ale naprawdę godny polecenia zestaw. Imponujące właściwości i najwyższa jakość wykonania sprawią, że każdy typ e-palacza będzie zadowolony z tego zakupu. Warto porównać sobie jego „osiągi” z innymi modelami, by przekonać się, że w tym przypadku nie płacimy tylko za doskonały wygląd, ale otrzymujemy również sporo innych, przydatnych właściwości. W tym wypadku wydane pieniądze wrócą do nas pod postacią ogromnej przyjemności z e-palenia.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
8/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
9/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
8/10