4. Vision eGO 3

Zestaw godny polecenia zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Czynniki, które decydują o tym, że jest to lider naszego zestawienia to bardzo atrakcyjna cena oraz dwie dołączone baterie. Warte podkreślenia jest to, że zestaw złożony jest z elementów pochodzących od najlepszych producentów, co gwarantuje odpowiednią jakość wykonania oraz działania.

Vision eGO 3

Prezentowany pakiet jest idealnym rozwiązaniem dla e-palaczy, którzy poszukują prostych i tanich rozwiązań. Warto dodać, że w tym przypadku niska cena nie oznacza niskiej jakości. W zestawie tym użyto baterii od najlepszego ich producenta - firmy Joyetech oraz clearomizerów stworzonych przez Vision, czyli światowego lidera w produkcji urządzeń tego typu.

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Vision eGO 3
Doskonała oferta kompletnego zestawu z e-papierosem Vision eGO 3

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Vision eGO 3

Wszystko wygląda tak, jak powinno. E-papierosy oraz akcesoria przygotowano z solidnych materiałów, a całość można schować do dołączonego futerału. Urządzenia są lekkie i wygodne, a ich poszczególne elementy odpowiednio zmontowane. W tej kategorii brak żadnych poważnych zarzutów.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Vision eGO 3

E-papierosy do złudzenia przypominają inne dostępne produkty na rynku. W żadnym przypadku nie jest to wada, ale dostosowywanie się do aktualnych trendów. Urządzenie dobrze się prezentuje i sprawia wrażenie solidnie wykonanego.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Vision eGO 3

Zestaw zawiera wszystkie najważniejsze elementy służące do e-palenia.

W pudełku znajdziemy:


- dwie baterie o pojemności 1000mAh

- dwa clearomizery Visione CC

- ładowarkę USB i przejście 230V

- instrukcję obsługi w języku polskim

- futerał na e-papierosy

Bateria

bateria do epapierosa Vision eGO 3

Otrzymujemy dwie, naprawdę wytrzymałe baterie o pojemności 1000mAh. Są to dwu funkcyjne akumulatorki pozwalające korzystać z napięcia stałego lub malejącego. Proponowane rozwiązanie znacząco wydłuża żywotność baterii oraz pozwala lepiej dostosować jej działanie do swoich preferencji.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Vision eGO 3

Bezwatkowy system zapewnia dobrą jakość palenia. To sprawdzony, choć już mniej nowoczesny sposób na bezproblemowe e-dymienie. Napełnianie urządzenia nie powinno sprawić problemów nawet mało doświadczonym użytkownikom. System charakteryzuje optymalna wydajność i trwałość. Konstrukcja jest bardzo solidna i odporna na zniszczenia. Wymiana grzałek pozwala na utrzymanie odpowiedniego stanu urządzenia przez długi czas.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Vision eGO 3

W przypadku tego zestawu można by spodziewać się wyższej ceny. Na szczęście jest inaczej i w większości sklepów można zakupić cały pakiet na bardzo korzystnych warunkach. To doskonały wybór dla osób, które chcą rozpocząć e-palenie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Podsumowanie

Produkt, który w pełni zaspokoi potrzeby większości użytkowników. Za przystępną cenę otrzymujemy dwa e-papierosy, które pozwolą nam na długi czas cieszyć się elektronicznym dymkiem bez zbędnych zmartwień. Prostota obsługi powoduje, że jest to doskonały wybór dla osób niepotrzebujących zbędnych bajerów. Kupując ten zestaw masz pewność, że otrzymujesz tylko to, co będzie ci naprawdę potrzebne.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
9/10

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Vision eGO 3
Doskonała oferta kompletnego zestawu z e-papierosem Vision eGO 3