Vision eGO-W

Propozycja idealna na start. Doskonały e-papieros, który pomoże poznać wszystkie tajniki elektronicznego palenia. W zestawie znajdziemy wyłącznie najpotrzebniejsze akcesoria. Nie ma w nim niepotrzebnych dodatków, sztucznie podbijających koszt zakupu.

Vision eGO-W

Wysoka jakość w przystępnej cenie jest największą zaletą tej pozycji. Jeśli dodamy do tego prostą obsługę i dołączone dwie baterie to otrzymamy solidnego lidera naszego rankingu. Nieprzypadkowo zestaw jest jednym z najpopularniejszych na polskim rynku.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Vision eGO-W

Wszystko na swoim miejscu. Cały zestaw jest schludnie i bezpiecznie zapakowany. Urządzenie oraz poszczególne akcesoria wyglądają na wytrzymałe i solidne. Wszystko jest idealnie spasowane, a w oczy nie rzucają się żadne niedoróbki. Dominują ciemne, klasyczne kolory. W pudełku znajdziemy dwie baterie oraz clearomizery. Wykorzystane materiały i design e-papierosa pozytywnie wyróżniają się na tle wszystkich konkurentów z podobnej kategorii cenowej.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Vision eGO-W

Klasyczny wygląd nawiązujący do sprawdzonych wzorców. Urządzenie jest dobrze wyważone i niezwykle wygodne. Swoimi gabarytami opisywany model przypomina większość produktów na rynku. Dominują ciemne kolory, które sprawdzą się podczas różnego rodzaju okazji. E-papieros nie rzuca się w oczy i pozwala na swobodne korzystanie. Wymiary modelu i trwała obudowa sprawiają, że nie ma najmniejszego problemu z jego przenoszeniem.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Vision eGO-W

Na start nie potrzebujemy praktycznie niczego więcej. W eleganckim pudełku znajdziemy same przydatne rzeczy.

Zestaw składa się z:


- dwóch(!) baterii o pojemności 1100mAh, wyposażonych w blokadę 5 klik

- dwóch clearomizerów Vision CC

- ładowarki USB i przejścia 230V

- instrukcji obsługi w języku polskim

Bateria

bateria do epapierosa Vision eGO-W

W zestawie otrzymujemy dwie baterie o pojemności 1100mAh. To solidne akumulatorki o sporej pojemności. Umożliwią swobodne korzystanie zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym e-palaczom. Zapasowa bateria w komplecie to wielkie udogodnienie – podczas ładowania jednego z akumulatorków możemy bezproblemowo korzystać z urządzenia.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Vision eGO-W

Kolejny zestaw, w którym znajdziemy clearomizer Vision CC. Solidna pozycja o ugruntowanej pozycji rynkowej. Odpowiedni smak i sprawdzona trwałość. Nie jest to najnowocześniejszy sprzęt na rynku, ale dobrze radzi sobie w każdych warunkach. Największe zalety to szybkie napełnianie i zaskakująca wydajność.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Vision eGO-W

Doskonale wyważone proporcje. W przystępnej cenie otrzymujemy wszystkie niezbędne akcesoria i naprawdę solidnego e-papierosa. Dla początkującego e-palacza będą to z pewnością dobrze wydane pieniądze. Satysfakcjonująca jakość sprawia, że trudno w podobnej cenie znaleźć równie dobry zestaw.

Podsumowanie

Dla początkujących nie ma lepszego zestawu. To godna polecenia pozycja, która pozwoli przekonać się, że e-palenie może być zarówno przyjemne, jak i w pełni wygodne. Prezentowany zestaw pokazuje, że niski koszt zakupu nie musi przekładać się na słabe wykonanie. Walory urządzenia oraz dołączonych akcesoriów sprawiają, że każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zakup zestawu to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z paleniem elektronicznym.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
8/10
nasza ocena:

8/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
9/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
8/10