10. Volish Ego3 Crystal

Zestaw będący droższym odpowiednikiem niezwykle popularnego Vision Ego3. Charakteryzuje się on takimi samymi właściwościami palenia i jakością. To naprawdę godny polecenia sprzęt, ale o wiele lepiej dokonać zakupu tańszego odpowiednika i zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na dodatkowe liquidy lub akcesoria.

Volish Ego3 Crystal

To propozycja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych e-palaczy. Dobra wydajność i długa żywotność sprawiają, że użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Volish Ego3 Crystal

Urządzenie jest bardzo dobrze wykonane i wygląda na bardzo solidne. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. E-papierosy wyglądają praktycznie tak samo jak ich tańszy odpowiednik. Jedyną różnicą jest kształt ustnika oraz dodatkowe oznaczenia marki umieszczone na obu urządzeniach i akcesoriach.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Volish Ego3 Crystal

Papieros elektroniczny posiada klasyczny kształt i wygląd. Jego design i rozmiary nie różnią się w ogóle od wspomnianego wcześniej odpowiednika. Otrzymujemy eleganckie i ładnie skrojone urządzenie na każdą okazję. Rozmieszczenie przycisków umożliwia prostą i szybką obsługę oraz serwisowanie.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Volish Ego3 Crystal

W środku pudełka znajdziemy:

- 2 baterie manualne Ego3 1100 mAh

- 2 clearomizery Crystal

- 2 dripy Crystal

- ładowarkę USB + adapter 230V

- instrukcję

- kartę gwarancyjną

Bateria

bateria do epapierosa Volish Ego3 Crystal

E-papieros jest wyposażony w baterię o pojemności 1100 mAh. Jej działanie zapewnia komfortowo długi czas pracy i jest bardzo wytrzymała. Ładowanie jest bardzo proste i możliwe za pomocą każdego portu USB oraz gniazda sieciowego.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Volish Ego3 Crystal

Ten sam clearomizer znajdziemy min. w modelu Mild Master. To solidna choć już nieco przestarzała konstrukcja. Obudowę wykonano z przeźroczystego tworzywa o odpowiedniej trwałości. Palenie jest przyjemne, ale mogłoby być bardziej wydajne. Budowa urządzenia pozwala na wymianę grzałek oraz czyszczenie clearomizera. W tej klasie i cenie sprzętu spodziewaliśmy się jednak czegoś więcej.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Volish Ego3 Crystal

To samo urządzenie można kupić o wiele taniej. Nie warto przepłacać i lepiej poszukać zestawu Vision Ego3, który zapewni nam taki sam komfort i długość palenia w znacznie niższej cenie. Wygląd e-papierosa jest praktycznie taki sam, podobnie jak jakość wykonania. Niestety, ale 249 złotych to za dużo.

Podsumowanie

Bardzo dobry zestaw, ale można mieć taki sam płacąc o wiele mniej. Volish Crystal Ego 3 jest skierowany do wszystkich e-palaczy. Zaspokoi potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Wielkim plusem jest ponadprzeciętna wytrzymałość i solidność. Zdecydowanie polecamy jego odpowiednik, który nie ustępuje mu pod żadnym względem.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6/10

wygląd:
6/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
6/10