Volish Lex

Volish to jedna z najbardziej popularnych marek papierosów elektronicznych w Polsce. Testowany zestaw oferuje dobrą jakość palenia, ale jest niestety bardzo drogi. Całość sprawia pozytywne wrażenie – na uwagę zasługuje ciekawy i przemyślany design. Wszystko działa poprawnie, a w opakowaniu znajdziemy niezbędne akcesoria.

Volish Lex

Urządzenie oferuje poprawną jakość palenia i powinno zaspokoić potrzeby przeciętnego użytkownika. Warto jednak pamiętać, że wykorzystany w nim jednogrzałkowy system nie należy do najnowocześniejszych. Mimo wszystko, jeśli nie przeraża kogoś zbyt wysoka cena to można zainteresować się tym modelem. Zestaw nie zawodzi, ale też nie wyróżnia się specjalnie na tle konkurencji.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Volish Lex

E-papieros jest solidnie wykonany i już na pierwszy rzut oka widać, że do produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały. Design nie wzbudza raczej większych emocji i wpisuje się w ogólnie przyjęte standardy w branży. W opakowaniu znajdziemy niezbędne dodatki oraz miejsce na przechowywanie naszego sprzętu. Urządzenie jest lekkie i nie powinno być problemów z jego obsługą.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Volish Lex

Urządzenie prezentuje się całkiem nieźle. Wszystko zostało odpowiednio dopasowane i złożone. Design nie jest oryginalny, ale dobrze pasuje do charakteru tego e-papierosa. Jego kolor wpisuje się w ogólnie przyjęte trendy projektowania. Można używać go zarówno w domu, jak i w pracy oraz podczas spotkań biznesowych.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Volish Lex

W zestawie znajdziemy:

- dwa kompletne e-papierosy Volish (2x Clearomizer Atom oraz 2x bateria Volish Lex)

- ładowarkę USB oraz adapter 230V/USB

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

Bateria

bateria do epapierosa Volish Lex

Pojemność załączonych baterii to 1100 mAh. Zapewnia to optymalną długość palenia dla większości użytkowników. Akumulatorek można ładować za pomocą portu USB lub tradycyjnego gniazda sieciowego.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Volish Lex

W urządzeniu wykorzystano clearomizer Atom będący udoskonaloną wersją produktu VOLISH CE11. Niestety dużym rozczarowaniem jest to, że w tej cenie otrzymujemy clearomizer z pojedynczą grzałką. Konkurencja oferuje już lepsze i dużo bardziej nowoczesne systemy. Mimo wszystko mamy możliwość wymiany grzałek oraz kontroli poziomu liquidu. Urządzenie poprawnie oddaje smak wszystkich płynów i zapewnia średnie chmurzenie.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Volish Lex

Volish Lex to solidna propozycja, ale raczej nie warta swojej wysokiej ceny. Dużo taniej można znaleźć wiele bardziej funkcjonalnych i wytrzymałych papierosów elektronicznych. Testowany zestaw broni się dobrą prezencją i jakością wykonania. Nie jest to z pewnością produkt dla początkujących e-palaczy i można polecić go przede wszystkim tym, którzy ponad oszczędność i jakość palenia stawiają design.

Podsumowanie

To nie jest zły zestaw. Po prostu konkurencja oferuje podobny, a często nawet lepszy sprzęt w dużo bardziej atrakcyjnych cenach. Propozycja zainteresuje wszystkich miłośników schludnego i przemyślanego wyglądu. E-papieros nie sprawia raczej większych problemów i działa poprawnie przez długi czas.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
cena-jakość:
6/10