6. Volish Carbon

Jeszcze nie tak dawno Volish był jednym z najlepszych e-papierosów w klasie produktów luksusowych, ale obecnie konkurencja jest coraz mocniejsza. W przypadku modelu Carbon postawiono na sprawdzony już wcześniej schemat, czyli podjęto próbę połączenia oryginalnego, wręcz futurystycznego wyglądu z właściwościami mającymi zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników. E-papieros sprawuje się dobrze i doskonale się prezentuje. Brakuje jednak czegoś, co sprawiłoby, że to model inny niż wszystkie i uzasadniało wysoki na tle innych marek koszt zakupu.

Volish Carbon

Niezależnie od rodzaju zestawu jego mocną stroną są wytrzymałe baterie oraz precyzyjne wykończenie i odporność na zniszczenia. Clearomizer poprawnie oddaje smak i jest przyjazny w obsłudze. Po dłuższym użytkowaniu nie widać żadnych problemów z uruchamianiem lub innego rodzaju niedoróbek. E-papieros dobrze spełnia swoją rolę i jest bardzo wydajny. Dużą zaletą jest system informujący o stanie naładowania baterii.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Volish Carbon

Volish Carbon swoim designem stara się odróżnić od innych marek i ich produktów. Jakość wykonania tego modelu stoi na wysokim poziomie, a materiały dzielnie znoszą codzienną eksploatację. Niezależnie od wybranego wariantu dostajemy komplet akcesoriów, które umożliwiają natychmiastowe uruchomienie i korzystanie z e-papierosa. Produkt jest funkcjonalny i poręczny, a dużym plusem jest załączona przejrzysta instrukcja obsługi.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Volish Carbon

To jeden z najbardziej charakterystycznych produktów na naszym rynku. Design przykuwa uwagę i powinien przypaść do gustu większości e-palaczy. Wygląd urządzenia jest bardzo elegancki, co podkreśla sposób wykończenia obudowy baterii oraz przycisk jej włączania. Postawiono na najpopularniejsze połączenie czarnego i srebrnego koloru, dzięki czemu całość jest bardzo uniwersalna.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Volish Carbon

Pojedynczy zestaw zawiera:

- baterię manualna Volish Carbon 1100 mAh

- volimizer Volish

- liquid 10 ml

- kompletną ładowarkę (ładowarka USB + adapter 230V/USB)

- instrukcję obsługi

- kartę gwarancyjną


zawartość pudełka e-papierosa Volish Carbon

Podwójny zestaw zawiera:

- dwie baterie manualne Volish Carbon 1100 mAh

- dwa volimizery Volish

- dwa liquidy 10 ml

- kompletną ładowarkę (ładowarka USB + adapter 230V/USB)

- instrukcję obsługi

- kartę gwarancyjną


Bateria

bateria do epapierosa Volish Carbon

W zależności od wybranego zestawu będziemy mieli do dyspozycji jedną lub dwie baterie o pojemności 1100 mAh. To dobrej klasy akumulatorek, który zaspokoi potrzeby praktycznie każdego elektronicznego palacza. Jest on wydajny i dodatkowo posiada system sygnalizowania poziomu naładowania. Jeśli poziom energii będzie w przedziale od 100 do 70 procent to przycisk włączania będzie świecił na kolor jasnoniebieski. Gdy poziom spadnie do poziomu 70-40 procent zobaczymy kolor niebieski, w przypadku poziomu 40-15 procent kolor zielony, a stan rozładowania to kolor czerwony.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Volish Carbon

W zestawie Volish Carbon znajdziemy clearomizer, którego nazwa handlowa to Volimizer V2. To górnogrzałkowa konstrukcja, którą można całkowicie rozebrać. Niestety system nie jest idealny i często zdarza się, że do jego poprawnego działania trzeba trzymać e-papierosa pod odpowiednim kątem. Clearomizer przeciętnie radzi sobie również z oddawaniem smaku, co w przypadku urządzenia tej klasy nie powinno mieć miejsca. Do plusów można zaliczyć prostą obsługę oraz możliwość szybkiego wykonania czynności serwisowych.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Volish Carbon

Zależnie od wybranego wariantu, za zestaw trzeba zapłacić około 200 lub 300 złotych. To całkiem sporo, jeśli spojrzymy na dość przeciętne właściwości i możliwości testowanego e-papierosa. Niestety jakość wykończenia i oryginalny design nie rekompensują drogiego zakupu tego sprzętu. Nie jest to wyjątkowo zły e-papieros. Po prostu konkurenci oferują podobnej klasy urządzenia w dużo niższych cenach.

Podsumowanie

Niestety w tym przypadku znana marka i ciekawy design to naszym zdaniem za mało. Volish Carbon nie ma argumentów, które uzasadniałyby tak wysoką cenę tego zestawu. To solidny e-papieros, który nie powinien rozczarować nawet zaawansowanych użytkowników, ale nie ma sensu przepłacać. W tej cenie można znaleźć dużo więcej ciekawszych i bardziej wyróżniających się zarówno właściwościami, jak i wyglądem modeli elektronicznych papierosów.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
8/10
clearomizer:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
cena-jakość:
6/10