Wymiana grzałki

epapieros - wymiana grzałki

Jeśli podczas e-palenia czujesz posmak spalenizny lub masz wrażenie, że twój e-papieros wydzielał kiedyś więcej chmury to czas najwyższy wymienić grzałkę. Długość życia grzałki w papierosie elektronicznym jest zależna od tego jak często i z jaką intensywnością go używasz. Niezależnie od tych czynników staraj się dokonywać wymiany grzałki maksymalnie co miesiąc. Twój budżet wiele na tym nie ucierpi, a w zamian zapewnisz sobie wyrazisty smak i odpowiednią moc podczas e-palenia. Dodatkowo, w przypadku nowoczesnych clearomizerów wymiana grzałki zajmie ci zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Aby wymienić grzałkę w nowych typach clearomizerów wystarczy odkręcić baterię od parownika. Następnie rozbieramy clearomizer i wykręcamy zużytą grzałkę.

Co zrobić, by maksymalnie wydłużyć życie grzałki?

  • Po każdym dolaniu liquidu do clearomizera odstaw go na kilka minut w bezpieczne miejsce. Umożliwisz tym sposobem rozlanie się płynu po grzałce, co uchroni ją przed przepaleniem oraz zapewni dużą chmurę i wyraźny smak.
  • E-papierosa powinno się pociągać wolno i nieco dłużej niż jego zwykłego odpowiednika. Nie zaleca się jednak pociągnięć dłuższych niż 8-10 sekund bo można tym sposobem uszkodzić clearomizer lub grzałkę.