Zanim kupisz e-papierosa

Zapytaj o zdanie doświadczonych e-palaczy

zanim kupisz epapierosa

Wybór odpowiedniego e-papierosa to duże wyzwanie stawiane przed wszystkimi, chcącymi rozpocząć przygodę z e-paleniem. Warto poświęcić chwilę czasu i wszystko przemyśleć zanim podejmie się zakupu lub nawet przeglądania ofert poszczególnych sklepów. Obecnie urządzenia tego typu stają się coraz popularniejsze i łatwo dostępne. Wybór modeli oraz przedziały cenowe są ogromne, a rynek stale się powiększa. Decyzja może być bardzo trudna, dlatego nie warto dokonywać pochopnych zakupów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ranking urządzeń, które wnikliwie przetestowaliśmy i sprawdziliśmy. Mamy nadzieję, że ułatwi to wybór i pozwoli łatwo dotrzeć do oferty wielu producentów oraz dostawców działających na naszym rynku. Polecamy także zasięgać opinii znajomych oraz osób, które już korzystają z określonych modeli urządzeń. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku papierosów elektronicznych wiele zależy od indywidualnych preferencji i wymagań. Coś, co jest wygodne dla naszych znajomych, niekoniecznie będzie odpowiadało akurat nam.

Co dla kogo?

epapieros - który dla kogo?

Przed zakupem powinniśmy zastanowić się jakim jesteśmy typem palacza. Od tego w głównej mierze zależy wybór e-papierosa. Osoby palące więcej będą potrzebowały innego rodzaju urządzenia oraz liquidu niż te palące regularnie. Warto zastanowić się również w jakich miejscach będziemy z niego korzystać oraz jakiej żywotności baterii oczekujemy. Będzie to miało ogromne znaczenie w momencie kiedy nie będziemy mieli możliwości jej ładowania np. w pracy czy podróży. W takim przypadku można rozważyć zakup drugiej, zastępczej baterii (często znajdziemy ją już w fabrycznym zestawie).

Poznaj swoje potrzeby

twoje potrzeby

Gdy odpowiesz sobie na wszystkie najważniejsze potrzeby czas na rozpoczęcie poszukiwań. Najpopularniejszym sposobem zakupów są obecnie sklepy internetowe. Część osób decyduje się także na korzystanie z portali aukcyjnych, które są chyba jednak najmniej bezpieczną formą zakupów tego typu urządzeń. Oferują je tam często niesprawdzeni sprzedawcy, sprowadzający e-papierosy z nieznanych źródeł, co przekłada się później na ich trwałość. Warto zatem przed podjęciem decyzji przejrzeć ofertę wielu sklepów. Zanim cokolwiek kupimy możemy dokonać porównania oferowanej jakości i cen.