5. Joytech eRoll-C

Tego zestawu nie można pomylić z żadnym innym produktem. Wyróżnia go przede wszystkim niecodzienny, ale jakże wygodny system przechowywania oraz mobilnego ładowania e-papierosa. Wraz z zestawem otrzymujemy elegancką papierośnicę, która jest również dodatkowym źródłem energii wyposażonym w akumulator 1000mAh. Wystarczy włożyć e-papierosa do papierośnicy, a ładowanie zacznie się automatycznie. System ten wraz z dołączonymi do zestawu dwiema bateriami daje nam bezkonkurencyjną swobodę palenia, niezależnie od miejsca wykonywanej pracy czy pobytu.

Joytech eRoll-C

Joytech eRoll-C uruchamia się automatycznie w trakcie zaciągania – nie ma potrzeby przytrzymywania lub wciskania żadnych guzików. Konstrukcja została zaprojektowana tak, by zapewniać maksymalna wygodę użytkowania, a użyte wysokiej klasy materiały przekładają się na trwałość tego modelu. Niezawodność tego e-papierosa zapewnia system tanków z wymiennymi iglicami oraz kartridżami. Uzupełnianie liquidu w przypadku tego modelu nie powinno sprawić kłopotu nawet początkującym e-palaczom.

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Joyetech eRoll-C

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Joytech eRoll-C

Wystarczy kilka sekund, by przekonać się, że nieprzypadkowo ten elektroniczny papieros jest zaliczany do klasy premium. Duże wrażenie robi oryginalna stylistyka oraz jakość użytych materiałów. Wszystko w tym modelu jest przemyślane i ma za zadanie uprzyjemniać życie użytkownika. Papieros elektroniczny zachwyca wykończeniem najdrobniejszych szczegółów oraz skutecznie przyciąga uwagę innych osób.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Joytech eRoll-C

Pod względem wyglądu, designu i dopracowania model ten jest całkowicie bezkonkurencyjny. Joytech eRoll-C i filozofia jego wykonania przywołują na myśl inne produkty luksusowe, jak np. drogie samochody, telefony i zegarki. Recenzowany e-papieros będzie do nich doskonałym dodatkiem, podobnie jak np. biżuteria czy dobrze skrojony garnitur. Za jego pomocą można pokazać, że naprawdę zależy nam na stylu.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Joytech eRoll-C

Zestaw zawiera:

- papierośnicę z funkcją ładowania baterii (e-Roll PCC)

- dwie baterie eRoll

- dwie iglice atomizera eRoll

- dwa kartridże eRoll

- kabel usb

- adapter 230V

- instrukcję obsługi


Bateria

bateria do epapierosa Joytech eRoll-C

W zestawie znajdziemy dwie baterie oraz papierośnicę, która pełni rolę mobilnej ładowarki i zapasowego źródła energii. Warto wspomnieć, że e-papieros uruchamia się automatycznie w momencie zaciągania i nie ma potrzeby używania żadnych przycisków. Wykorzystane w eRollu baterie to solidne konstrukcje, które zaspokoją potrzeby większości użytkowników.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Joytech eRoll-C

Joytech eRoll-C korzysta z systemu tanków i współpracujących z nimi wymiennych kartridżów i iglic. To proste, ale skuteczne rozwiązanie zapewniające wysoką jakość palenia i generujące dużą ilość dymu. Dużą zaletą tego systemu jest również niezawodność oraz prosta obsługa i możliwość samodzielnego przeprowadzania wszystkich czynności serwisowych.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Joytech eRoll-C

Wybierając ten zestaw z pewnością się nie zawiedziesz i szybko zapomnisz o wydanych pieniądzach. Cena w pełni odpowiada możliwościom oferowanym przez ten model. To unikalny e-papieros, który zrobił dużą karierę na całym świecie. Model ten od dawna kreuje trendy w branży i wyznacza nowe kierunki rozwoju e-palenia.

Podsumowanie

Idealny zestaw dla osób poszukujących unikalnych i luksusowych produktów. Doskonałe połączenie nowoczesnego projektowania z niebanalnym wyglądem i sporym potencjałem technicznym. E-papieros robi duże wrażenie i pozwala cieszyć się niesamowitym komfortem codziennego e-palenia. Dzięki temu produktowi możemy być spokojni o wyraźny smak wybranego przez nas liquidu i docenić jego wydajność.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
8/10
nasza ocena:

8/10

wygląd:
9/10
clearomizer:
7/10
zawartość zestawu:
8/10
cena-jakość:
8/10

TUTAJ najtaniej zakupisz e-papierosa Joyetech eRoll-C