Joyetech eVic

Absolutna nowość na polskim rynku. E-papieros o niespotykanych wcześniej właściwościach i możliwościach. Rzecz, która wywołuje zazdrość i pożądanie pośród najbardziej doświadczonych miłośników e-palenia.

Joyetech eVic

Mnóstwo unikalnych opcji i pełna interakcja z użytkownikiem to coś, czego nie zapewnią nam inne urządzenia. E-papieros w pełni zasługuje na miano inteligentnego.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Joyetech eVic

Urządzenie robi ogromne wrażenie. Takiego wyglądu i możliwości nie oferuje żaden inny producent na rynku. Na pierwszy rzut oka widać, że to produkt dla osób chcących przejąć pełną kontrolę nad swoim e-paleniem. Wykonanie i design są w tym przypadku najwyższej jakości. Połączenie klasycznego stylu z wynalazkami przyszłości podbiją serce niejednego użytkownika.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Joyetech eVic

E-papieros wygląda doskonale. Wyposażono go w przejrzysty i funkcjonalny wyświetlacz. Urządzenie jest wygodne i dobrze leży w ręce. Pomimo nietypowego kształtu urządzenie jest lekkie i nadaje się do przenoszenia. Wykorzystano solidne materiały, a poszczególne elementy są perfekcyjnie spasowane.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Joyetech eVic

W zestawie znajdziemy:


– głowicę eVic z elektroniką

– kubek na akumulator 18650

– akumulator Samsung 2600mAh

– kabel USB do komputera

– adapter 230V

– instrukcję użytkownika

– instrukcję oprogramowania

Bateria

bateria do epapierosa Joyetech eVic

Coś niespotykanego w innych urządzeniach. Potężna bateria o pojemności 2600mAh. Rzecz, która zapewni długie godziny elektronicznego palenia. Niezwykle wytrzymały i wydajny akumulatorek.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Joyetech eVic

Za takie możliwości cena wydaje się być uczciwa. Nie znajdziemy żadnego innego podobnego e-papierosa. Jego właściwości robią ogromne wrażenie. Warto zapłacić i poczuć, by przekonać się jak będzie wyglądało e-palenie w przyszłości.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Joyetech eVic

Producent zapewnia trzy miesięczną gwarancję na wybrane elementy zestawu.

Podsumowanie

Niesamowity e-papieros, który może stać się niedługo rynkowym hitem. Oferowane właściwości powinny być standardem na rynku. Otrzymujemy możliwość: kontrolowania stanu baterii, wybrania mocy wat (napięcie w tym przypadku samo się wylicza), a dodatkowo system sam poinformuje nas o ilości oraz długości wykonanych zaciągnięć.

pierwsze wrażenie:
8/10
bateria:
10/10
nasza ocena:

8,5/10

wygląd:
8/10
cena-jakość:
8/10
zawartość zestawu:
9/10
gwarancja:
8/10