2. Lucky Seven Smart

Podwójny zestaw Lucky Seven Smart to propozycja, która zainteresuje zarówno planujących zakup swojego pierwszego e-papierosa, jak i tych, którzy mieli już do czynienia z poprzednim modelem tego producenta lub innymi urządzeniami i systemami palenia. Smart łączy najważniejsze z punktu widzenia e-palaczy cechy, którymi są: niskie koszty eksploatacji, prosta obsługa, wytrzymałość oraz bezawaryjność. Pod tymi ostatnimi względami, recenzowany zestaw przewyższa wszystkie flagowe modele najpopularniejszych na polskim rynku marek.

Lucky Seven Smart

Należy wspomnieć, że w testowanym e-papierosie zastosowano nowoczesny, dolnogrzałkowy system palenia zapewniający wysoki komfort użytkowania oraz ponadprzeciętną wydajność. Urządzenie pozwala czerpać ogromną przyjemność z palenia i jest niezwykle praktyczne w codziennej eksploatacji. To dobry i godny polecenia wybór dla osób poszukujących korzystnej ceny przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Lucky Seven Smart

Od samego początku nie ma wątpliwości, że Smart spełnia wszystkie najwyższe standardy jakości wyznaczone przez uznanego na rynku poprzednika. Produkt otrzymujemy w oryginalnym i charakterystycznym dla tej marki pudełku, które później z powodzeniem można wykorzystywać do bezpiecznego przechowywania i przenoszenia naszego sprzętu. Po wyciągnięciu zawartości opakowania możemy przekonać się, że poszczególne elementy e-papierosa są drobiazgowo wykończone i wykonane z trwałych materiałów. Wszystkie części idealnie do siebie pasują, a ich skręcenie nie powinno nikomu sprawić najmniejszej trudności. Warto dodać, że plastikowe elementy są odporne na zarysowania i pęknięcia. Cały e-papieros jest dobrze wyważony i nie męczy naszej ręki nawet podczas długiego palenia, a jego wymiary pozwalają na łatwy i wygodny transport.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Lucky Seven Smart

Pozytywne wrażenie robi przemyślany i oryginalny design. Wygląd urządzenia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznej elegancji. Zarówno w przypadku e-papierosów, jak i akcesoriów dominuje uniwersalna i zawsze modna czerń, wzbogacona o srebrne wykończenia i wstawki w postaci włącznika baterii oraz pierścienia clearomizera. Urządzenie prezentuje się pierwszorzędnie, a przemyślane proporcje poszczególnych elementów jeszcze bardziej podkreślają jego ponadczasowy styl.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Lucky Seven Smart

W skład zestawu wchodzą:

- dwa clearomizery Lucky Seven Smart

- dwie baterie Lucky Seven Smart 1000 mAh

- ładowarka sieciowa i USB

- polska instrukcja

- liquid Lucky Seven

- 5 wymiennych zespołów grzewczych


Bateria

bateria do epapierosa Lucky Seven Smart

E-papierosy Lucky Seven Smart wyposażono w wytrzymałą, manualną baterię o pojemności 1000 mAh. Ten niezwykle odporny na trudy codziennego użytkowania akumulatorek, charakteryzuje się stałym napięciem pracy 3.7V i posiada gwint ego/510. To pewne źródło zasilania zapewniające kilkanaście godzin czuwania oraz możliwość intensywnego palenia w praktycznie każdych warunkach. Bateria szybko się ładuje (można ją podłączyć do komputera lub zwyczajnego gniazdka sieciowego) i wyposażona jest w specjalny system chroniący przed przypadkowym wyładowaniem – system 5-klik.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Lucky Seven Smart

Clearomizer Lucky Seven Smart to bardzo mocny punkt tego zestawu. Clearomizer składa się z 3 niezależnych elementów, co ułatwia napełnianie oraz zapewnia możliwość wymiany samych grzałek – nie trzeba wykręcać i wymieniać całego zestawu grzewczego. Pozwala to znacznie zredukować koszty eksploatacji oraz zachować odpowiedni smak liquidu dłużej niż w przypadku innych systemów palenia. Ten newralgiczny dla każdego e-papierosa element wykonano ze stali nierdzewnej, a użytkownik ma możliwość kontroli poziomu liquidu za pomocą dwóch specjalnych okienek. Do uzupełnienia liquidu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia – płyn wlewa się prosto z buteleczki. Wszystkie czynności serwisowe zajmują w przypadku tego clearomizera zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Lucky Seven Smart

Cena w pełni odpowiada właściwościom oraz możliwościom oferowanym przez zestaw Lucky Seven Smart. To nowoczesny sprzęt pozytywnie wyróżniający się na tle często o wiele droższej i oferującej gorsze parametry konkurencji. Warto zainwestować w tę pozycję, by móc cieszyć się wygodą i wyrazistym smakiem e-palenia. Dodatkowo nie można zapominać, że sprzęt wykorzystuje innowacyjne systemy palenia, które w przypadku innych producentów są dopiero wdrażane. Inwestycja w tego typu urządzenia zawsze się zwraca.

Podsumowanie

Lucky Seven Smart to propozycja warta uwagi oraz porównania z pozostałymi konkurentami z branży. Ten zestaw może spokojnie konkurować z wszystkimi droższymi i bardziej rozpoznawalnymi markami. Warto przyjrzeć się bliżej doskonałemu clearomizerowi, który sprawi dużo radości i przysporzy ciekawych doznań smakowych podczas palenia. Właściwości tego zestawu zadowolą zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Wybierając ten zestaw można być pewnym, że e-palenie będzie długie, bezproblemowe i bardzo aromatyczne.

pierwsze wrażenie:
9/10
bateria:
9/10
nasza ocena:

9,5/10

wygląd:
10/10
clearomizer:
10/10
zawartość zestawu:
9/10
cena-jakość:
10/10