7. Mild EM

W zestawie otrzymujemy dwa kompletne e-papierosy wraz z dodatkami (niestety brakuje wśród nich liquidu). Mild EM to propozycja kierowana do osób poszukujących w elektronicznym paleniu czegoś więcej niż tylko wrażenia smakowe czy oszczędność. Największą zaletą tego zestawu jest jego niebanalny i przyciągający wzrok wygląd.

Mild EM

Urządzenie zapewnia dobrą jakość palenia i powinno przypaść do gustu większości e-palaczy. Postawiono na sprawdzony, ale trochę leciwy już system palenia i dołączono dwa stosunkowo pojemne akumulatorki. Całość od strony technicznej prezentuje się przeciętnie, co może trochę dziwić w przypadku zestawu, który aspiruje do klasy premium. Wybierając tego e-papierosa nie powinniśmy jednak spodziewać się większych problemów podczas codziennej eksploatacji.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Mild EM

Na szczęście udało się zachować wyznaczone przez inne produkty tej marki standardy jakości. Urządzenie doskonale się prezentuje, a rodzaj i wytrzymałość wykorzystanych materiałów robią bardzo dobre wrażenie. Poszczególne elementy dobrze do siebie przylegają i wszystko odpowiednio pracuje. Urządzenie jest proste w obsłudze, a system informacji o stanie naładowania baterii to duże ułatwienie dla użytkownika.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Mild EM

Najmocniejszym punktem tego zestawu jest jego design. Mild EM prezentuje się bardzo dynamicznie i nowocześnie. Szczególne wrażenie wywarło na nas wykonanie obu baterii oraz perfekcyjne zestawienie kolorów. Charakter urządzenia sprawia, że jest ono kierowane zdecydowanie do młodszych, stale poszukujących nowych wrażeń odbiorców.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Mild EM

Zestaw zawiera:

- dwa e-papierosy Mild EM

- dwie baterie Mild EM (EMmotion i EMmerge 1100 mAh)

- dwa clearomizery Crystal II EM

- ładowarkę USB

- adapter 230V

- instrukcję obsługi

- kartę gwarancyjną


Bateria

bateria do epapierosa Mild EM

W zestawie znajdują się dwie mocne oraz pojemne baterie 1100 mAh, które nieznacznie różnią się od siebie wyglądem. Akumulatorki posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym wyłączeniem (system 5-klik) oraz system sygnalizacji stanu naładowania baterii. W zależności od stopnia ich naładowania, przycisk jest podświetlany na biało lub czerwono. Rodzaj dołączonej baterii wystarczy nawet bardziej wymagającym e-palaczom i sprawdzi się w dłuższej podróży czy w pracy w terenie.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Mild EM

Zastosowany w tym modelu Clearomizer Crystal II nie powinien być źródłem większych problemów i zapewnia w miarę poprawne e-palenie. To już trochę przestarzała, ale wciąż solidna konstrukcja, której sporą zaletą jest łatwe napełnianie, czyszczenie oraz prosta wymiana grzałek. Palenie jest przyjemne, a smak wykorzystywanych płynów poprawny. Obudowa clearomizera została wykonana z materiału odpornego na zarysowania i pęknięcia. Jak na urządzenie tej klasy jest jednak tylko poprawnie.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Mild EM

Standardowo model ten był oferowany w cenie około 180 złotych. Obecnie w wyniku różnego rodzaju promocji można go nabyć około 20 złotych taniej. W dalszym ciągu to sporo biorąc pod uwagę przeciętne możliwości i zastosowanie przestarzałych już systemów palenia. Lepiej rozejrzeć się za czymś w podobnej cenie, ale dużo bardziej nowoczesnym. Wygląd to nie wszystko!

Podsumowanie

Ciekawy design niestety nie łączy się w tym przypadku z imponującymi właściwościami. Pod względem technicznym to dosyć przeciętny zestaw, ale z pewnością trzeba docenić precyzję i jakość jego wykonania. To produkt dla wszystkich, którzy ponad możliwościami urządzenia stawiają jego prezencję i styl. Do zakupu nie zachęca również stosunkowo wysoka cena.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

6,5/10

wygląd:
7/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
7/10