Provog Venture

Zestaw z jednym e-papierosem, którego producent kieruje przede wszystkim do młodych i aktywnych osób. Urządzenie posiada oryginalny wygląd i jest dostępne z podstawowym zestawem akcesoriów. Możemy spodziewać się dobrej jakości, ale i również ceny zdecydowanie wyższej niż w przypadku podobnych konkurentów.

provog venture

To stylowy e-papieros i jego największą zaletą jest wygląd. Podobne właściwości znajdziemy jednak w wielu zbliżonych modelach z niższej półki cenowej. Dużym plusem zestawu jest pojemna bateria i solidna obudowa.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa provog venture

Provog Venture to bardzo estetyczny i dobrze wykonany e-papieros. Wszystkie elementy są dobrej jakości i widać, że przygotowano jest z odpornych na działanie czasu materiałów. W zestawie znajdują się wyłącznie podstawowe akcesoria. Konieczny jest zakup dodatkowego liquidu oraz grzałek na wymianę.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa provog venture

E-papierosy wyglądają niezwykle oryginalnie, a połączenie fioletowego i czarnego koloru daje bardzo ciekawy efekt. To sprzęt przeznaczony raczej dla młodszych odbiorców, a jego wygląd nie pasuje do formalnych spotkań czy eleganckiego ubioru. Mimo wszystko Provog Venture wyróżnia się na tle konkurencji i stara wyznaczać nowe trendy w projektowaniu e-papierosów.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa provog venture

W opakowaniu znajdują się:

- bateria 1100 mAh

- clearomizer Crystal 2

- ładowarka USB

- adapter 230V

Bateria

bateria do epapierosa provog venture

Papieros elektroniczny jest wyposażony w baterię 1100 mAh. To wystarczająca pojemność do intensywnego korzystania w różnych warunkach. Akumulatorek jest wytrzymały i dobrze znosi wszelkie obciążenia.

Clearomizer

clearomizer - epapieros provog venture

W e-papierosie zastosowano clearomizer Crystal znany z innych modeli e-papierosów takich jak Mild Master czy Volish Ego3. To wytrzymały i sprawdzony sprzęt, który jest już jednak trochę przestarzały. Zapewnia przyjemne palenie, ale i mniejszą wydajność niż nowocześniejsze systemy palenia. Wszystkie czynności serwisowe można wykonać samemu, ale od tej klasy e-papierosa należy oczekiwać trochę więcej.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros provog venture

Cena zestawu jest wysoka i nie do końca przekłada się na możliwości urządzenia. E-papieros ma kilka drobnych niedociągnięć, które sprawiają, że można rozejrzeć się za innymi modelami z tej kategorii cenowej.

Podsumowanie

To solidny zestaw, który najbardziej wyróżnia się niecodziennym wyglądem. Dla jednych będzie to jego największą zaletą, a dla innych wadą. Koszt zakupu jest dosyć wysoki, ale otrzymujemy w zamian sprawdzonego e-papierosa wykonanego z odpowiednich materiałów. Wybór warto przemyśleć i porównać z innymi urządzeniami oferującymi podobne właściwości w zdecydowanie niższej cenie.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10