TABAQUE duo Style

Zdaniem producenta, prezentowany zestaw został przygotowany specjalnie dla palących kobiet. E-papieros wyróżnia się na tle innych propozycji wyglądem urządzeń oraz opakowania. Postawiono na prosty design i kolory, które w połączeniu z praktycznością całego zestawu są chyba jego największą zaletą. Niestety dużym minusem jest wysoka cena, nieadekwatna do zawartości pudełka.

tabaque duo

TABAQUE duo Style to solidny sprzęt, który korzysta ze sprawdzonych rozwiązań. Na rynku znajdziemy jednak już wiele bardziej nowoczesnych i zaawansowanych e-papierosów. Opisywany zestaw najbardziej przypadnie do gustu osobom stawiającym wyżej wygląd niż praktyczne walory urządzenia oraz atrakcyjną cenę zakupu.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa tabaque duo

Zestaw jest estetycznie zapakowany, a poszczególne elementy odpowiednio zabezpieczone. Wszystkie akcesoria, podobnie jak i e-papierosy są dobrej jakości. Widać, że sprzęt jest starannie wykonany i odporny na intensywne użytkowanie. Uwagę przyciągają kolory elektronicznych papierosów, a potencjalny nabywca może od razu przejść do palenia bo w pudełku znajdziemy liquid o smaku American Tobacco.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa tabaque duo

Prezencja jest największą zaletą tego zestawu. Producent wyszedł z założenia, że palące kobiety największą uwagę zwracają na wygląd e-papierosa. Otrzymujemy zatem dwa urządzenia i co ciekawe, każde jest innego koloru. Zależnie od nastroju możemy skorzystać z czerwonego lub srebrnego papierosa elektronicznego. To raczej wyjątek i ciekawostka porównując zestaw z propozycjami innych sprzedawców.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa tabaque duo

W skład opisywanego zestawu wchodzą:

- 2 baterie Swing z regulowanym napięciem – każda o pojemności 900 mAh

- 2 clearomizery CE5 o pojemności 1,6 ml

- liquid Tabaque American Tobacco

- adapter sieciowy

- ładowarka

Bateria

bateria do epapierosa tabaque duo

Oba e-papierosy wykorzystują baterię Swing o pojemności 900 mAh. Wyposażono ją w system pozwalający na regulowanie napięcia. Ułatwia to dostosowanie intensywności dymu i mocy do własnych preferencji. Jak większość zestawów akumulatorek posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem.

Clearomizer

clearomizer - epapieros tabaque duo

W elektronicznym papierosie wykorzystano Clearomizer CE5 Intense opierający się na technologii Vision. To znany i sprawdzony system umożliwiający generowanie dużej ilości dymu. W tym przypadku jednak trzeba dodać, że w trochę gorszej jakości. Urządzenie jest proste w obsłudze i można je szybko napełnić lub wyczyścić. W połączeniu z regulowanym napięciem baterii można uzyskać dobry smak każdego liquidu. Na rynku znajdziemy jednak już dużo więcej wydajniejszych i nowocześniejszych systemów palenia.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros tabaque duo

Zestaw jest niestety bardzo drogi, a właściwości e-papierosów nie rekompensują kosztów zakupu. Urządzenie wyróżnia się wyłącznie atrakcyjnym wyglądem. Identyczny komfort i wydajność palenia oferuje dużo innych zestawów. Wiele z nich nie odstaje bardzo pod względem designu czy jakości wykończenia.

Podsumowanie

TABAQUE duo Style to zestaw, który zainteresuje osoby poszukujące oryginalnego wyglądu i różnorodności. E-papierosy w dwóch różnych kolorach sprawią, że e-palenie nie będzie nudne, ale nie zaskoczą nikogo swoimi właściwościami. To solidna i niestety droga propozycja, która mimo wszystko powinna zapewnić bezawaryjne e-palenie przez dłuższy czas.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10