8. Volish Black/Cherry/White

Zdaniem producenta, Volish Black/Cherry/White to jeden z przełomowych papierosów elektronicznych w historii branży. To rzeczywiście udana konstrukcja, ale podobnie jak w przypadku innych modeli tej firmy, najbardziej skupiono się na szacie zewnętrznej. E-papieros odznacza się oryginalnym, a zarazem eleganckim wyglądem, ale właściwości palenia nie przewyższają pod żadnym względem konkurencji.

Volish Black/Cherry/White

Za doskonałą prezencję trzeba słono płacić – zestaw z jednym papierosem kosztuje 169 złotych. W środku znajdziemy praktycznie wszystko, co potrzebne by rozpocząć przygodę z e-paleniem (oprócz liquidu). Dużym plusem jest zastosowanie akumulatorka z opcją palenia w trakcie ładowania, ale poza tym otrzymujemy jedynie podstawowe dodatki i akcesoria.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Volish Black/Cherry/White

Cały zestaw prezentuje się bardzo dobrze. Estetyczne opakowanie sprawia, że model ten idealnie nadaje się na prezent. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałych materiałów i nie widać żadnych niedociągnięć. Poszczególne akcesoria są odpowiednio zabezpieczone, a obsługa urządzenia jest intuicyjna.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Volish Black/Cherry/White

Jak w przypadku wielu innych modeli tej marki, prezencja elektronicznego papierosa to jego największy atut. Urządzenie jest eleganckie, a zarazem bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Mamy do wyboru trzy warianty kolorów, a gruby lakier jest odporny na zarysowania. Rozmieszczenie poszczególnych przycisków wygląda podobnie jak w innych popularnych e-papierosach. Praktyczność urządzenia doskonale łączy się z jego designem.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Volish Black/Cherry/White

Pojedynczy zestaw Volish Black/Cherry/White zawiera:

- 1 baterię manualną Volish Black/Cherry/White (1300 mAh)

- 1 clearomizer Volish Volitank Mini

- kabel micro usb do ładowania

Bateria

bateria do epapierosa Volish Black/Cherry/White

W opisywanym modelu zastosowano baterię o pojemności 1300 mAh. To wytrzymały akumulatorek, który pozwala na komfortowe i długie palenie. Dodatkowo posiada on opcję jednoczesnego palenia i ładowania (tzw. funkcja Passthrough) oraz sygnalizację stanu naładowania. W zależności od poziomu energii, przycisk umieszczony na baterii podświetla się różnymi kolorami.

Clearomizer

clearomizer - epapieros Volish Black/Cherry/White

Volitank Mini to system palenia przeznaczony wyłącznie dla marki Volish. Za wytwarzanie dymu odpowiadają dolne grzałki o oporności 1.8 Ohm. Model jest w pełni rozbieralny i składa się z niezależnych elementów. Umożliwia to wygodne czyszczenie, wymianę grzałki oraz napełnianie. Z clearomizerem Volitank Mini są kompatybilne wszystkie baterie z gwintem 510. Opisywany model mieści 1,3 ml liquidu i zapewnia wyrazisty smak oraz intensywne chmurzenie. Jego właściwości nie przewyższają jednak innych nowoczesnych systemów dolnogrzałkowych.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Volish Black/Cherry/White

W przypadku tego urządzenia płacimy przede wszystkim za oryginalny design. Właściwości urządzenia i jakość jego wykończenia nie przewyższają konkurencji oferującej w tej cenie dwa kompletne e-papierosy. Przed zakupem warto zastanowić się czego oczekujemy od elektronicznego papierosa. Jeśli najbardziej liczy się jego wygląd, a cena nie ma znaczenia to propozycja warta uwagi.

Podsumowanie

Volish Black/Cherry/White nie powinien niczym zaskoczyć doświadczonych palaczy elektronicznych. Urządzenie doskonale się prezentuje, ale nie oferuje żadnych wielkich udogodnień czy innowacyjnych właściwości. To solidny i wytrzymały model, który zapewni komfortowe palenie w każdych warunkach. Warto się jednak zastanowić czy warto aż tyle przepłacać za pojedynczego e-papierosa, wyłącznie z powodu jego niebanalnego wyglądu.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

6,5/10

wygląd:
7/10
clearomizer:
6/10
zawartość zestawu:
6/10
cena-jakość:
7/10