Volish Ego 3 Tank

Volish Ego 3 Tank to zestaw stworzony z myślą o bardziej wymagających klientach. Zawartość opakowania gwarantuje przyzwoite parametry i dodatki, które pozwolą przejść do palenia bez konieczności dalszych zakupów.

Volish

Całość wyposażono w sprawdzoną i solidną baterię, która umożliwia stałe korzystanie przez około 2 dni. W niewielkiej cenie otrzymujemy dużo akcesoriów i ciekawy design. Produkt nadaje się dla doświadczonych e-palaczy, jak i stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa Volish

Wszystko znajduje się na swoim miejscu. Urządzenie wygląda na dobrze spasowane i ładnie wykończone. W zestawie znajdziemy polską instrukcją obsługi i kartę gwarancyjną. Nie brakuje niczego, co mogłoby uniemożliwić przetestowanie i posmakowanie e-papierosa. Obsługa nie powinna stanowić większego problemu – przyciski oraz akcesoria wydają się być proste w eksploatacji, a przyciski bardzo intuicyjne.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa Volish

Niczego w tej kwestii nie można zarzucić. Zestaw jest schludny (zapakowany w ładne etui), doskonale może nadawać sie np. na prezent. Sam e-papieros ma około 15 cm długości – czyli podobnie jak większość urządzeń na rynku. Czarna obudowa również wpisuje się w aktualne trendy i upodobania większości klientów. E-papieros jest wygodny, poręczny oraz dobrze wyważony. Od strony wizualnej i użytkowej brak żadnych, poważniejszych zarzutów.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa Volish

W zestawie znajdziemy sporo akcesoriów. Zestaw Volish Ego 3 Tank zawiera min.:

- baterię manualnę Ego3, 900 mAh

- atomizer Tank Ego3 (kompletny)

- atomizer Tank (zespół grzewczy) – 2 szt.

- kartridż Tank (nienapełniony) – 3 szt.

- kartomizery Dual (nienapełnione) – 2 szt.

- kartomizery standardowe (napełnione) – 2 szt.

- osłonkę na kartomizer – 1 szt.

- liquid 10 ml. – 1 szt.

- ładowarkę kompletną (ładowarka USB + adapter 230V/USB)

- oryginalną polską instrukcję

- kartę gwarancyjną

Bateria

bateria do epapierosa Volish

Do zestawu dołączono, dobrze znany większości e-palaczy akumulatorek litowo-jonowy. Bateria posiada system tzw. 5-klik (blokowanie baterii), który zabezpiecza przed niepożądanym uruchomieniem. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest sygnalizacja poziomu energii – zależnie od stopnia naładowania, widzi on kolory: niebieski, biało-błękitny i czerwony. Bateria wytrzymuje nawet do 2 dni częstego korzystania.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros Volish

W proponowanej cenie 249 złotych otrzymujemy naprawdę dużo. Jest to jeden z najlepiej wyposażonych zestawów w tym przedziale cenowym. To idealny wybór dla początkujących, którzy chcieliby skompletować wszystkie niezbędne akcesoria za jednym razem.

Gwarancja

okres gwarancji - epapieros Volish

6-miesięczna gwarancja obejmuje baterię manualną, osłonkę na kartomizer oraz kompletną ładowarkę. Ochrona nie obejmuje atomizera Tank (oraz jego części składowych, w tym zespołu grzewczego), kartomizerów standardowych, kartomizerów Dual, Liquidu. Zdaniem producenta są to części, które ulegają szybkiej eksploatacji w czasie użytkowania.

Podsumowanie

Zestaw warty rozważenia, szczególnie przez osoby rozpoczynające przygodę z elektronicznymi papierosami. Niskim kosztem możemy zapoznać się z tajnikami e-palenia i zobaczyć co będzie nam najbardziej odpowiadało. Więcej akcesoriów to wygoda i możliwość poznania zagadnień związanych z e-dymkiem.

pierwsze wrażenie:
6/10
bateria:
6/10
nasza ocena:

6,5/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
5/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
8/10