Volish White - pojedynczy

Zdaniem producenta, Volish White to jeden z przełomowych papierosów elektronicznych w historii branży. To rzeczywiście udana konstrukcja, ale podobnie jak w przypadku innych modeli tej firmy najbardziej skupiono się na szacie zewnętrznej. E-papieros odznacza się oryginalnym, a zarazem eleganckim wyglądem, ale właściwości palenia nie przewyższają pod żadnym względem konkurencji.

volish white

Za doskonałą prezencję trzeba słono płacić – zestaw z jednym papierosem kosztuje 199 złotych. W środku znajdziemy wszystko, co potrzebne by rozpocząć przygodę z e-paleniem. Dużym plusem jest obecność liquidu, ale poza tym otrzymujemy jedynie podstawowe dodatki i akcesoria.

Pierwsze wrażenie

przezencja epapierosa volish white

Cały zestaw prezentuje się bardzo dobrze. Estetyczne opakowanie sprawia, że model ten idealnie nadaje się na prezent. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałych materiałów i nie widać żadnych niedociągnięć. Poszczególne akcesoria są odpowiednio zabezpieczone, a obsługa urządzenia jest intuicyjna.


Wygląd

wygląd elektronicznego papierosa volish white

Jak w przypadku wielu innych modeli tej marki, prezencja elektronicznego papierosa to jego największy atut. Urządzenie jest eleganckie, a zarazem bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Dominują jasne kolory, a gruby lakier jest odporny na zarysowania. Rozmieszczenie poszczególnych przycisków wygląda podobnie jak w innych popularnych e-papierosach. Praktyczność urządzenia doskonale łączy się z jego designem.

Zawartość zestawu

zawartość pudełka e-papierosa volish white

Pojedynczy zestaw Volish White zawiera:

- 1 baterię manualną Volish White (1100 mAh)

- 1 Volimizer Volish

- 1 Liquid 10 ml

- kompletną ładowarkę (ładowarka USB + adapter 230V/USB)

Bateria

bateria do epapierosa volish white

W opisywanym modelu zastosowano baterię o pojemności 1100 mAh. To wytrzymały akumulatorek, który pozwala na komfortowe i długie palenie. Dodatkowo posiada on sygnalizację stanu naładowania. W zależności od poziomu energii, przycisk umieszczony na baterii podświetla się różnymi kolorami.

Clearomizer

clearomizer - epapieros volish white

Volimizer to system palenia przeznaczony wyłącznie dla marki Volish. Za wytwarzanie dymu odpowiada górna grzałka o oporności 2 Ohm. Model jest w pełni rozbieralny i składa się z 5 elementów. Umożliwia to wygodne czyszczenie oraz napełnianie. Z Volimizerem są kompatybilne wszystkie baterie Volish. Opisywany model mieści 1,6 ml liquidu i zapewnia wyrazisty smak oraz intensywne chmurzenie. Jego właściwości nie przewyższają jednak nowoczesnych systemów dolnogrzałkowych.

Cena - jakość

stosunek ceny do jakości - epapieros volish white

W przypadku tego urządzenia płacimy przede wszystkim za oryginalny design. Właściwości urządzenia i jakość jego wykończenia nie przewyższają konkurencji oferującej w tej cenie dwa kompletne e-papierosy. Przed zakupem warto zastanowić się czego oczekujemy od elektronicznego papierosa. Jeśli najbardziej liczy się jego wygląd, a cena nie ma znaczenia to propozycja warta uwagi.

Podsumowanie

Volish White nie powinien niczym zaskoczyć doświadczonych palaczy elektronicznych. Urządzenie doskonale się prezentuje, ale nie oferuje żadnych wielkich udogodnień czy innowacyjnych właściwości. To solidny i wytrzymały model, który zapewni komfortowe palenie w każdych warunkach. Warto się jednak zastanowić czy warto aż tyle przepłacać za pojedynczego e-papierosa, wyłącznie z powodu jego niebanalnego wyglądu.

pierwsze wrażenie:
7/10
bateria:
7/10
nasza ocena:

7/10

wygląd:
7/10
cena-jakość:
7/10
zawartość zestawu:
7/10
gwarancja:
7/10